Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 czerwca 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A właściwie jaką nawierzchnię trzeba impregnować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2015, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się kostka granitowa bardzo dobrze sama się trzyma. Moi sąsiedzi mają właśnie Granit jesienny wygląda idealnie, a nie widziałem, żeby cos wielkiego przy nim robili :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2015, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ottenjeden napisał: A właściwie jaką nawierzchnię trzeba impregnować?

w zasadzie to najlepiej każdą - nie zaszkodzi szczególnie betonowej. impregnacja wydłuża trwałość kostki, zapobiega odpryskom, szczególnie w naszym klimacie

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2015, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojjj ja nie wiem, czy to ma sens, trwałość takich materiałów nie jest raczej zależna od tego jakiej chemii używamy, tylko od samego materiału.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2015, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak wiadomo sam materiał to jedno, ale impregnacja dodatkowo na pewno zawsze jest tylko in plus

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2015, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, materiał materiałem ,ale impregnacja na przykład pomaga uchronić od różnych przebarwień lub ułatwić czyszczenie właśnie różnych zabrudzeń na naszym podjeździe.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No masz rację, o podjazd trzeb dbać, bo olej zawsze może się pojawić, a dobrze by było gdyby nie pozostawił po sobie żadnych plam.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 07:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Największy problem to własnie gdy popjawi się wyciek z samochodu i co wtedy robić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2015, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej to myśleć o tym wcześniej i impregnować, a jak już jesteśmy po szkodzie, to są do tego odpowiednie srodki jak reduktor + myjka ciśnieniowa. ostatecznie zawsze te kilka kostek można wymienić

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2015, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o impregnację to znalazłem w ofercie pozbruku płyn nano który można kupic i nanieść na własną kostkę, podobno efekty są wręcz spektakularne, ale nie wiem czy to prawda z tym nano, bo nie używałem

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >