Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

11 stycznia 2016, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się Mariusz zdecydowanie Pozbruk, jezeli szukasz urozmaicenia i jakości w jednym. Ja brałem u ich dystrybutorów Bruk Poznanśki oraz Linea na taras. Od 3 lat mam i nie mam zastrzeżeń pieknie się trzyma. Teraz na wszelki wypadek planuję może płynem Nano dodatkowo je zabezpieczyc, bo pozorny zawsze ubezpieczony :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2016, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukaj firmy, która się w tym specjalizuje tak ta - bruki. Bo "fachowcy" od wszystkiego nie mają o tym pojęcia i potem kostka jest krzywa i same problemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2016, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja współpracowałem z firmą http://gryf-kostka.pl/o-firmie/ zamówiłem u nich kostkę brukową i usługi brukarskie, całość mnie nie kosztowała drogo, a zadanie zostało wykonane bardzo dobrze

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2016, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele zależy jakiej kostki szukamy w stylistce bardziej universalnej czy dekoracyjnej. Przy wyborze nie można pominąć pozbruk, bo z tego co widziałem to nie wiem czy ktoś ma większą ofertę w takiej klasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2016, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas kostkę kładła firma Sokołowski, tutaj masz namiar http://www.brukarstwo.com/. Pracowali sprawnie, bardzo dokładnie, jednym słowem: solidnie. Mogę śmiało polecić, rzadko się trafia na tak profesjonalnych fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2016, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda ciężko znaleźć dobrych fachowców.. Przynajmniej z producentem kostki nie miałem problemu, bo Pozbruk sprawdził się w 100%. Dory kontakt, szybka realizacja zamówienia i wszystko zgodnie z opisem.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie miałem problemu z ułożeniem bruku i z profesjonalnym podejściem brukarzy do swojej pracy. Faktem jest to, że poprosiłem firmę, z której kupowałem kostkę o namiary do solidnych ludzi zajmujących się układaniem - kontakty dostałem i skorzystałem. Bardzo przyjemna współpraca zarówno z Bruk Betem jak i brukarzami.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli sami nie mamy na tyle doświadczenia czy umiejętności aby położyć kostkę brukowa,to faktycznie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy,gdzie będziemy mieli pewność co do wysokiej jakości i fachowości. zresztą tym zajmujemy się na co dzień więc służymy radą na www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka Holland przeznaczona na masową skalę. Można ją zobaczyć w każdym mieście :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 00:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A układanie kostki brukowej jakiej firmie poleciliście? Macie sprawdzoną firmę, która się tym trudni? O firmie Sokołowski słyszałem świetne opinie, znacie może?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >