Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

30 września 2016, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Tzn. na podjeździe mam kostkę Promenada, jak chcesz to mój sąsiad ma firmę budowlaną i też pracują z kostką. Jak chcesz to dam ci namiary.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Na podjazd sprawdź również Bruk Epoka Rustica przepięknie wykonana, w stylu rustykalnym do tego zabezpieczona powłoka hydrofobową.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2016, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ladna kostka i ladnie ulozona, to ma najwieksze znaczenie zeby pozniej sie nie ruszała. Inter Import Export maszynowo uklada kostke i to co tutaj na zdjeciu pewnie tez bylo maszynowo bo jest dlugi prosty odcinek

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2016, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kontaktuj się z http://pro-ogrodzenia.pl/ U mnie kładli kostkę i dali super gwarancję na nią- na każde odkształcenie. Chociaż sądzę, że nie będą potrzebni bo kostka wyglądali na bardzo solidnie położoną;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2016, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Superbruk. Mają swoje zaprzyjaźnione firmy brukarskie, żadnych problemów. I w dodatku mają ciekawe produkty godne polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi wydaje się natomiast, że jedną z największych i najlepiej przygotowanych ofert ma Pozbruk na kostki dekoracyjne, uniwersalne, elementy ogrodu, płytki i można tak dalej wymieniać jeszcze sporo. Mają mega doświadczenie, więc jednak zaufałem im.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2017, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się kostka brukowa nie podoba, już dawno wyszła z mody. Myślałam o tym, żeby raczej zastosować tłuczeń w ogrodzie znaleziony w ArtStonex. Co o tym myślicie? To dobry pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo ładnie wygląda kostka granitowa, poza tym jest trwała i można ją łatwo zdemontować. To dobry materiał na podjazd czy chodnik. Jeśli jesteście z okolic Bydgoszczy i szukacie dobrych fachowców, którzy zajmują się układaniem kostki, zobaczcie sobie firmę Jarbet (http://jarbet.net), oni oferują takze transport oraz profsjonalne doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobra jakościowo, w wielu wzorach i kolorach jest kostka brukowa z http://www.pomtech.pl/ . W sumie dostarczą materiał, ocenią, wycenia i zaprojektują otoczenie wykorzystując dostępne u nich materiały na terenie całej Polski wschodniej i centralnej. Mają spore uznanie i doświadczenie, więc warto im zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2017, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj nie do końca się zgodzę z powyższą opinią odnośnie kostki brukowej, bo wg mnie absolutnie nie wyszła z mody - wręcz przeciwnie i decydując się na ciekawy, oryginalny wzór plus dobry montaż, na pewno posłuży Ci przez lata.


Pozdrawiam R-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >