Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

27 stycznia 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo ładnie wygląda kostka granitowa, poza tym jest trwała i można ją łatwo zdemontować. To dobry materiał na podjazd czy chodnik. Jeśli jesteście z okolic Bydgoszczy i szukacie dobrych fachowców, którzy zajmują się układaniem kostki, zobaczcie sobie firmę Jarbet (http://jarbet.net), oni oferują takze transport oraz profsjonalne doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2017, 20:18

Bardzo dobra jakościowo, w wielu wzorach i kolorach jest kostka brukowa z http://www.pomtech.pl/ . W sumie dostarczą materiał, ocenią, wycenia i zaprojektują otoczenie wykorzystując dostępne u nich materiały na terenie całej Polski wschodniej i centralnej. Mają spore uznanie i doświadczenie, więc warto im zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2017, 10:48

Tutaj nie do końca się zgodzę z powyższą opinią odnośnie kostki brukowej, bo wg mnie absolutnie nie wyszła z mody - wręcz przeciwnie i decydując się na ciekawy, oryginalny wzór plus dobry montaż, na pewno posłuży Ci przez lata.

Pozdrawiam R-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 21:38

Kostka nigdy nie wyjdzie z mody to jedno z najlepszych rozwiązań do ozdoby podwórka. Co do wyborów zobacz ofertę Pozbruk i wtedy oceń jak to świetnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 08:35

To racja i również przychylam się do opinii, że kostka brukowa nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie się znakomicie prezentować. Jedyne o czym należy pamiętać to wybrać odpowiedni wzór plus zadbać o jej prawidłowe położenie, to kluczowa kwestia.

Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 11:05

Zgadza się to tak na prawdę najładniejsze rozwiązanie w racjonalnej cenie. Teraz Pozbruk ma tak szeroką ofertę że na prawdę robią cuda z betonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2017, 13:00

Jedną z najładniejszych chyba teraz kostek brukowych robi Grabinex tu możecie sobie ich ofertę obejrzeć. Mam właśnie na całej posesji od nich kostkę http://www.grabinex.pl/pl/ położoną i powiem szczerze, o każdej porze roku się świetnie prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2017, 18:28

Dla mnie nie ma żadnego producenta który może dorównać dla Pozbruk. Tak duży wybór, świetna jakość i do tego zabezpieczenia przy produkcji sa nie do podrobienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 1945 Grupa: Ogrodzenia... Tutaj nie zwracałbym uwagi tylko na ten typ ogrodzenia który jest modny, a bardziej na trwałość i solidność, uwzględniając przy tym jego rozsądną cenę. Kilka ci...
  • Ogrodzenie z siatki z długą gwarancją Liczba postów: 30 Grupa: Ogrodzenia... Nie ma to jak typowa siatka PCV. I ładna i wytrzymała i tania ;p Ja ogradzałem tam bardzo dużą działkę a wszystko kupowałem od firmy Pro Ogrodzenia. Bardzo dobr...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 807 Grupa: Ogrodzenia... Jeżeli w dalszym ciągu zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego ogrodzenia swojej działki lub posesji, to warto zwrócić uwagę na www.Drutbud.pl gdzie znajdzi...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 44 Grupa: Ogrodzenia... Akurat w kwestii wyboru dobrego materiału na ogrodzenie w rozsądnych cenach, to warto zwrócić uwagę również na www.Drutbud.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 464 Grupa: Ogrodzenia... Tak na dobrą sprawę, to dla każdego z nas pojęcie "nowoczesnego ogrodzenia" będzie inne, ponieważ każdy ma swoją własną koncepcję oraz gust. Druga kwestia to bu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 23894 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >