Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 stycznia 2010, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, szukam kogoś kto zajmuje się kładzeniem kostki brukowej? Zależy mi na solidności choć finanse też nie są bez znaczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2010, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A możesz napisać okolice jakiego miasta? Jakie województwo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2010, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ułożenie kostki nie jest trudne. Sam ułożyłem kostkę na chodniku i jestem zadowolony z efektu jaki uzyskałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2010, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Do ułożenia kostki brukowej polecam pana Marka Tel 693288622 Ma fajne pomysły co do wzorów.Pozdrawiam :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2015, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

szymczyk, ale żeby uzyskać odpowiedni efekt potrzeba jednak trochę drobiazgów mieć i nie jest to łatwe zadanie, myślę że większość osób nie dałaby rady zrobić tego odpowiednio.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

to prawda, mój szwagier kiedys probował ułożyć kostke, bo raz widział jak ktoś kto robi ale nie wyszło mu idealnie. W tym roku tez kładliśmy kostkę w ogrodzie i na podejeździe. Jeśli chodzi o usługi brukarskie w okolicach warszawy to ta firma jest solidna http://www.kostka.info.pl . poznaliśmy ich wczesniej jak budowali drogę.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam sie na pewno niepodejmę tej pracy, bo chce sieszyć się idealną nawierzchnią przez dłuższy czas, a nie do pierwszych wiekszych jesiennych opadów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2015, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Porek i myślę, że masz rację, firma na pewno lepiej ułoży, a co ważne będą wiedzieli jak "zaizolować" podłoże

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba wiedzieć jaką dobrać i zrobić podbudowę pod układaną kostkę. Można taką wiedzę znaleźć na forach bo widziałem wiele takich wątków i jeżeli ktoś uważa, że zrobi to dobrze, to czemu by tego nie zrobić we własnym zakresie. Czas i warunki pogodowe zweryfikują solidność wykonanej pracy ;)
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2015, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A jeżeli ktoś sie uprze przy samodzielnym wykonaniu podłoża z kostki to tu macie pomocniczy filmik z Pozbruk-a https://www.youtube.com/watch?v=RuJ8MeWeamA :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >