Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 lutego 2010, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie może jak samemu położyć kostkę brukową? U mojego kolegi na działce kładła jakąś firma i nie wyglądało to na trudne, ale nie wiem od czego zacząć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2010, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś się może do specjalistów, którzy wiedzą, jak kostka brukowa powinna być położona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2010, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Układanie kostki nie jest skomplikowane, wystarczy trochę cierpliwości i dokładność. Nie będę się powtarzać, masz stronkę, na której znajdziesz dokładną instrukcję.
http://www.decobet.pl/porady-technologia-ukladania.html
Powodzenia życzę.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2013, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomy ma firmę i specjalizują się w układaniu kostki brukowej. Czasami to wcale proste nie jest. Jeśli jednak czujesz się na siłach, to może warto spróbować.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2013, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli to takie proste, czemu na forach tyle narzekania na kiepskie ekipy brukarskie?
Znalezienie odpowiedzialnej i doświadczonej ekipy nie jest wcale prostą sprawą. I po co zachęcać człowieka, żeby sam sobie zrobił operację na otwartym sercu.

Samo układanie kostki jest ostatnim elementem układanki. Na oko nawet zrozumiałym i dla sprawnego manualnie łatwym. Tylko, że dobre przygotowanie tego co zostanie pod spodem kostki NIE JEST MOŻLIWE bez porządnego sprzętu. Nie chcesz mieć kolein, kałuż, „wysadzeń” od mrozu to musisz wybrać wszystko do głębokości pół metra, albo więcej i zasypywać kruszywem; i utwardzać mechanicznie warstewki kamienia, i stosować piasek płukany, i mieć maszynę do przycinania kostki itp. itd.

Wszelkie instrukcje w internecie są bardzo pomocne – kolega podał jedną wyżej, ja znam taką

http://www.libet.pl/directories,show,type,menu,id,6.html

Ale moim zdaniem przede wszystkim są tu po to, żeby KONTROLOWAĆ PRACĘ BRUKARZA, czy przypadkiem ekipa nie idzie na skróty do szybkich pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2013, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to z jednej strony zależy od ekipy, która kostkę układa, z drugiej od jakości materiału. Niektóre nawierzchnie ładnie ułożone po kilku miesiącach zaczynają się wykruszać i nieestetycznie wyglądać. Niby każda firma ma w swojej ofercie dobrej jakości kostkę a jak przychodzi co do czego, okazuje się że jednak różnica wyglądzie i trwałości jest spora, co wpływa na końcowy efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2013, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekipa ma ogromne znaczenie, więc warto wybrać fachowców. Osobiście polecam REMSTON z Warszawy - zobacz

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2013, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że najlepiej zlecić jej wykonanie specjalistom.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2013, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro nie masz doświadczenia w tej materii, to lepiej zostaw to profesjonalistą. Ja swój podjazd zleciłem profesjonalnej firmie Kost-Bet i powiem szczerze, że za chiny ludowe nie zrobiłbym tego tak dokładnie, jak oni. Pewne rzeczy wymagają umiejętności i doświadczenia, którego my nie posiadamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2014, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też chciałem sie porwać na samodzielne układanie ale stwierdziałem że wole to dac komus kto sie zna zeby potem 3 razy nie poprawiać:P korzystałem z ekipy od producenta kostki pozbruk i powiem że naprawde profesjonalna ekipa i z dobrym podejsciem do klienta, zawsze jak mieli jakies watpliowości jak bym wolał żeby było zrobione to pytali czy tak czy inaczej chce to miec zrobione, bardzo duzy plus dla nich :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 617

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >