Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

18 marca 2017, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy będziesz miał lepszy wybór niż w Pozbruk. Szczególnie, ze tam jakość produkcji jest na najwyższym poziomie, dodatkowe zabezpieczenia hydrofobowe i szeroki wybór kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam na firmę[url] www.brukarstwoarkadia.pl. Mają bardzo fajne pomysły... można im zaufać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do kostki brukowej to masz szeroki wybór wielu firm, warto jednak poza ceną zastanowić się nad jakością czy konkretnym wzorem, bo to tez dosyć ważna kwestia, podobnie jak jej prawidłowe położenie. Akurat pod tym względem możemy pomóc.


Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W Pozbruk przy większych powierzchniach ułożenia kostki możesz również otrzymać dodatkowo projekt ułożenia zrobiony przez specjalistów od zagospodarowania terenu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak kupujecie dobrą kostkę to kupcie też dobry impregnat. Z doświadczenia wiem, że jak się zabezpieczy profesjonalnie kostkę to na wiele, wiele lat będzie wyglądać dobrze. Tu macie namiar do dobrej firmy, która oferuje bardzo dobre impregnaty do kostek https://impregnaty.biz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2017, 06:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie impregnatu, to oczywiście racja- bo przecież o kostkę brukową trzeba dbać i pilnować aby nie zarosła chwastami czy trawą wraz z upływem czasu, to dosyć istotne. Akurat dobrych i sprawdzonych środków chemicznych mamy kilka na rynku, w zależności od ceny czy producenta.


www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem z kostką od razu w Pozbruk i szczerze moge polecić środki od producenta moim zdaniem są najlepsze. A co do trwałości to kilka sezonów spokojnie wytrzymają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

NO jak masz ich kostkę to jak najbardziej warto od razu je wziąć na zapas aby raz na kilka sezonów ją trochę wyczyścić czy usunąć chwasty a na prawde robią świetną robotę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mimo wszystko raczej nie podjąłbym się takiego zadania układania kostki, później na pewno wyszłyby jakieś nieprawidłowości i bym jedynie żałował, że nie wziąłem odpowiedniej ekipy. W sumie dość ciekawą ofertą dysponuje ten serwis, słyszał ktoś z Was o impregnacji kostki? Podobno mega się opłaca...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2017, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam sciężkę w ogrodzie układałem, bo z pomoca Pozbruuk da się to zrobić, jeednak przy wiekszych powierzchniach już tego bym się nie podjął.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >