Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

18 lipca 2014, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

hehehe deweloper jakiś nie do końca skoro zapewnił mieszkańcom taki dojazd ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2014, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój brat układa kostkę... i szczerze mówiąc to on mówi że nie ma wielkiej filozofii tylko sporo roboty ciężkiej ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2014, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

podejrzewam, że w układaniu kostki tego samego wzoru na danej powierzchni filozofii nie ma, ale jak trzeba stworzyć większy wzór, to wetdy bez konkrentych obliczeń ani rusz

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie pytałam się czy robią wzorki :P hehehe ale zapytam zaraz ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2014, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To dowiedz się od razu, czy rzeczywiście wyliczenie takiego wzoru to jest duża zagwozdka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2014, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiscie mozna samemu ułożyc kostkę, ale po co? :P ja tam wolałam żeby zrobili to profesjonaliści, i tak inwestowałam w samą kostkę, wiec można zapłacic i za robocizne. Zwlaszcza,że zażyczyłam sobie taki wzór http://pol-bruk.org.pl/images/gallery/brukars two/vvv.jpg i moj mąż chyba by mnie oskubał gdybym kazała mu to samemu układać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2014, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

brukarze dostają gotowe rysunki od projektanta o ile ktos go zatrudni, jak tego nie zrobi to mozna sie zdiwic że wyjdzie z d...py, warto skorzystac z usług takie projektanta, np w pozbruku jest on gratisowy jak kupisz ich kostke :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

no więc właśnie chociażby na przykładzie takim jak od eliska - nie idzie ułożyć samemu kostki przy takim wzornictwie. tak przy okazji, to coraz więcej firm w polsce zaczyna używać też maszyn do układania kostki

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

O maszyny do układania kostki?? Jak to wygląda??

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał: no więc właśnie chociażby na przykładzie takim jak od
eliska - nie idzie ułożyć samemu kostki przy takim
wzornictwie. tak przy okazji, to coraz więcej firm w polsce
zaczyna używać też maszyn do układania kostki


własnie przy takich wzorach to tylko recznie, proste jednokolorowe formy mozna maszyna układać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 450

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >