Kostka brukowa wokół domu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

21 października 2010, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak należy wybrukować nawierzchnię wokół domu? Od czego zacząć pracę? Czy należy jakoś wyrównać grunt? Jaki sprzęt będzie mi potrzebny?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2010, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Balbinka sama chcesz brukować? To nie jest takie proste jak się wydaje.
Najpierw musisz wyznaczyć skosy i spadki, żeby ustalić gdzie woda ma spływać. Następnie utwardzić teren i wysypać podsypką. Kolejny etap to rozplantować półsuchy beton i zagęścić. Ułożyć kostkę, polać wodą i zagęścić z nakładką gumową.
To tak w DUŻYM skrócie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2010, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze sprzętu budowlanego będziesz potrzebowała betoniarkę i zagęszczarkę, z narzędzi przyda Ci się młotek gumowy, sznurek, poziomica, łata itp.
Jak pisał przedmówca nie jest to takie proste...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2012, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No co może kobieta ma wprawę do tego ;) Jak na moje oko to do brukowania jest potrzebna spora znajomość matematyki, więc to już na pewno nie dla mnie ;) Lepiej zostawię to specjalistą bo od samego myślenia głowa mnie boli :D

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2012, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też wolałbym zamówić do tego specjalistów... To nie zwykłe malowanie mieszkania ;-)

Ten post był edytowany przez wisnia78 dnia: 21 stycznia 2012, 17:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2012, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić z powyższymi opiniami. Lepiej wezwać fachową ekipę i po prostu mieć święty spokój. Samemu bez doświadczenia niestety nic nie zdziałasz.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2014, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, że będzie ci potrzebny nawet zwykły młotek. Zresztą moze nie zwykły, tylko solidny. Ja stawiam zawsze na niemiecką klasę. Na Deutz. Akurat wtłapałem promocje http://www.bthfast.pl/ i mam super narzędzia

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2015, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wezwij fachowców, po co masz tracić czas i nerwy że coś nie wychodzi tak jak byś chciała : ( trochę zapłacisz ale za to samopoczucie będzie lepsze

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >