Koszt założenia wody

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

27 grudnia 2006, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam sredecznie!
Chciałabym się dowiedzieć jaki jest mniej więcej koszt założenia wody na działce?
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2007, 17:00

Zalezy, gdzie znajduje sie magistrala. Samo przyłącze nie kosztuje duzo. zasadą jest, że im dłuzsza "droga" do magistrali, tym koszty większe. Może więcej szczegółow? pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2007, 12:17

Pierwsza rzeczą jaką powinniśmy zrobić jest zwrócenie się do dostawców poszczególnych mediów o określenie warunków przyłączenia. W tym celu składamy odpowiednie podanie i uiszczamy opłatę. Czas oczekiwania to od dwóch tygodni do nawet dwóch miesięcy w pewnych przypadkach. Dla połączenia nieruchomości z siecią wodno-kanalizacyjną niezbędne jest wykonanie projektu, który ważny jest przez rok czasu. Określenie warunków przyłączenia jest wystarczającym składnikiem dokumentacji budowlanej i wystarczy do uzyskania pozwolenia na budowę.
W przypadku sieci wodno kanalizacyjnej umowę podpisuje się już po wybudowaniu i odbiorze technicznym przyłącza.
Na poczatek- 500 zł pozwolenie- wstepne warunki przylacza. pozdro

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2009, 17:44

Też wszystko zależy w jakim terenie polski będzie zakładane przyłącze wodne . Robocizna w granicach od 100-300 zł za pkt.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Mała altana czy duży parasol? Liczba postów: 8 Grupa: Zagospodaro... Czesc Mam pytanie do ludzi, ktorzy wlasnorecznie budowali altane ogrodowa. Kalkuluje sie w ogole robic taki projekt na wlasna reke? Mam tutaj na mysli czas, nar...
  • Taras z kompozytu drewna Liczba postów: 36 Grupa: Zagospodaro... Twinson - lider jakości w desce kompozytowej. Przed wyborem materiału na swój taras przeczytałem wiele opinii i zdecydowanie ta firma wygrywa. Deski kompozytowe...
  • Szklarnia - czy do srodka coś się tam wsadza poza... Liczba postów: 3 Grupa: Zagospodaro... Można trzymać różne narzedzia z boku, konewki itd - w końcu to zamkniete pomieszczenie, więc warto wykorzystać:) A poza tym ja już się skupiam nie na szklarni a...
  • Ogrodnictwo Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... A co myślicie o tych aranżacjach ogrodów? Mi się niektóre z nich bardzo podobają. Sama natomiast chciałabym mieć ogród przystrojony cotton ballsami - wieczorami...
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 27 Grupa: Zagospodaro... Zależy czy ma być to coś bezpośrednio przy domu czy też dalej powiedzmy na ogrodzie,kiedy to lepiej sprawdzi się wiata,a tuż przy domu garaż będzie dobrą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20771 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >