Kot w mieszkaniu

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 listopada 2013, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby tak ale jak to sie mówi kot chodzi swoimi drogami..i nigdy sie go tak dobrze nie wychowa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2013, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

oj mam , kocham kicie ale strasznie rozrabia :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2013, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

o a mam pytanie czy wasze kotki tez uwielbiają rośliny doniczkowe.... niszczyć zwalać obgryzać itp...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2013, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój Borys uwielbia kwiatki :) trochę pomaga w odwróceniu jego uwagi zasianie trawy dla kotów w doniczce albo szczypiorku.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2014, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam 3 koty na szczęście żaden się kwiatami nie interesuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2014, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kota chowanego od młodego i nie mam z nim problemu, ale kotki mają swój charakter i trafiają się rózne cholery :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2014, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kotka od niedawna, ale wydaje mi się ze bedzie potrzebny jeszcze jeden bo ten coś się nudzi, albo jest taki spokojny :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

kotki są super, mam 3 i nie mam z nimi problemu

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

kot w mieszkaiu super sprawa, polecam :P

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2014, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

kot w mieszkaniu to cudowna sprawa, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 183 Grupa: Nasze zwier... Jeśli szukasz kompleksowej obsługi weterynaryjnej, sprawdź zakres usług oferowanych przez LeVet. Oferują oni szeroki wachlarz zabiegów, które mogą pomóc Twojemu...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 112 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 93 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...

Czytaj też