Kot w mieszkaniu

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸

20 kwietnia 2017, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też kiedyś nie mogłam przekonać się do kotów bo całe życie miałam w domu psy ale teraz mam dwa i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Staram się im dostarczać wszystko , co najlepsze aby rosły zdrowo i niczego im nie brakowało. Ponieważ obie są wysterylizowane to kupuję im specjalną karmę royal canin sterilised pełnowartościowy pokarm dla kotów po sterylizacji, dla zahamowania apetytu oraz dostarczenia potrzebnych składników odżywczych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2017, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Kot musi mieć w mieszkaniu specjalne zdzieraki, w przeciwnym wypadku wszystko poniszczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

To się nazywa profesjonalnie drapak :D. Faktycznie, trzeba go od razu kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2017, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak można się zachwycać kotem. To nie to co pies, bo kot potrafi być przebiegły. Niby wzbudza zaufanie, ale wystarczy chwila nieuwagi i zwędzi coś z kuchni. Te zwierzęta są moim zdaniem fałszywe i nie warto im ufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

I właśnie w tym ich urok, że są nieprzewidywalne. Kot wbrew pozorom nie wymaga aż takiej opieki jak pies. Kuweta, pełna miska i trichocat z vetexpert. To pasta na odkłaczanie, którą podaję mojemu sierściuchowi. To wbrew niektórym bardzo sympatyczne zwierzęta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest w mieszkaniu pies z kotem. Często się wspólnie bawią, ale kot ma swoje zabawki, których psu ruszać nie wolno :) Bo jak coś ruszy to od razu po nosie dostaje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Super sprawa. Uwielbiam koty w mieszkaniu :D
---
extra sources

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2017, 19:56

Zgadzam sie: good 1 bad

Sam mam dwa sierściuchy w swoim domku i odkąd je mam każdy dzień zaczął wyglądać inaczej. Oczywiście kotki jak każde inne zwierzęta wymagają zadbania.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez się zastanawiam nad kotkiem ,tylko, że mam juz psiaka :(
see offer

Ten post był edytowany przez Lill dnia: 28 października 2017, 16:36
Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakiego masz pieseła? Mój znajmy ma wielkiego labladora i zestaw kotów. I powiem że najbardziej poszkodowany jest pies bo żaden kot nie chce się z nim bawić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 183 Grupa: Nasze zwier... Jeśli szukasz kompleksowej obsługi weterynaryjnej, sprawdź zakres usług oferowanych przez LeVet. Oferują oni szeroki wachlarz zabiegów, które mogą pomóc Twojemu...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 112 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 93 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >