Kotły - jaki kocioł gazowy?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

4 czerwca 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem kocioł gazowy firmy Viessmann. Jeżeli też się na tę firmę zdecydujecie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.v-serwis.pl Zajmują się serwisowaniem oraz naprawą urządzeń tej marki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2018, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Również zdecydowałem się na kocioł gazowy. Instalacja i zakup kotła są tanie. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która może się tym dla was zająć to polecam wam www.tpinstal.pl Mają spore doświadczenie w tym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2018, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

My ostatnio wybieraliśmy kocioł gazowy i wybór padł na kocioł firmy Bongioanni, model Play. Kupiliśmy go w ich firmowych sklepie na stronie www.ogrzewamy24.pl w bardzo dobrej cenie. Mi bardzo spodobał się wygląd kotła - nowoczesny i elegancki, a mężowi wydajność i łatwość obsługi:) I dzięki temu jesteśmy oboje zadowoleni z zakupu:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Kotły gazowe marki Viessmann są bardzo dobre. Sam używam takiego kotła i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to skontaktujcie się z firmą www.viessmann.poznan.pl Od nich możecie zakupić kotły gazowe tej marki.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2018, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w województwie opolskim polecam skontaktować się z firmą www.bartexpol.pl z Brzegu. Oferują bardzo dobre kotły gazowe w niezłych cenach. Firma ta profesjonalnie podchodzi do każdego klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2019, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja posiadam kocioł gazowy firmy Viessmann. Korzystam z niego już kilka lat i jak dotąd nie sprawiał mi żadnych problemów. Instalacją oraz serwisowaniem kotła zajmuje się firma www.bv-serwis.pl . Na pewno doradzą Ci lepiej w sprawie wyboru.

Ten post był edytowany przez Krystian1980Pl dnia: 19 lipca 2019, 10:07
Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2020, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie kocioł gazowy zakładała firma Labret i jestem bardzo zadowolony, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2020, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

My piec gazowy zamówiliśmy z firmy https://www.viessmann.poznan.pl/oferta/kotly- gazowew Poznaniu. Bardzo dobrze nam doradzili i wszystko działa jak trzeba i mamy w domu ciepło.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2020, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie jeszcze jakieś porady co do wyboru kotła gazowego?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2020, 07:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałem się na kocioł gazowy Warmhaus od wentor. Taki kocioł to dobra i oszczędna sprawa. Wiadomo na początku trzeba trochę zainwestować, ale później rachunki zdecydowanie się zmniejszają, więc inwestycja się zwraca. Mam jednofunkcyjny kocioł, jest kompaktowy i nie zajmuje dużo miejsca na co też zwracałem uwagę przed kupnem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 301

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >