Kotły retortowe - co powinniśmy o nich wiedzieć?

« Powrót do artykułu: Kotły retortowe - co powinniśmy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

19 września 2013, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Również uważam, że kotły z palnikiem retortowym to świetne rozwiązanie, gdy ktoś nie chce się stale zajmować paleniem w piecu. Ja od kilku lat posiadam kocioł od firmy Witkowski i bardzo sobie go chwalę, bo jeszcze nie było z nim żadnego problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2013, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dopiero co mam zamontowany palnik retortowy APRQ właśnie od firmy Witkowski. Dużo słyszałem o tym, że pozwalają znacznie ułatwić palenie. Mam nadzieję, że to się sprawdzi, bo jednak cena była wyższa od zwykłego kotła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, takie pice rzeczywiście bardzo ułatwiają palenie, ja mam z polskiej firmy Metalteres kocioł retortowy Eco Lux U-M z nowej linii bardzo wydajny, male straty

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2015, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o kotłach z Piecbudu? wprawdzie dopiero będę kupować jakos na lato ale trzeba by wstępne rozeznanie zrobić

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2015, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

PIECBUD - czemu nie? Polska firma, na rynu otlarskim sa od lat, przynajmniej pewnosć że nie jakaś firma krzaczek i że części i serwis zawsze zagwarantują

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2015, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja piec automatyczny mam ares lux z wlkp. Ekowitt. Fajny piec. Ładny zielony kolor. A poważnie mówiąc to duży plus za możliwość wielu konfiguracji technicznych.W sklepach tylko jeden szablon kotłów, a tutaj wykonają według życzenia. Tak dla mnie było lepiej bo u mnie był łatwiejszy montaż i duuuużo tańszy. Oceniam na 5-. Tyle ode mnie

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2017, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim dostawcą jeśli chodzi o płyny czyszczące do CO jest od jakiegoś czasu hurtownia Swatt. Można ich namierzyć przez sklep online -swatt.pl. Kupuję płyn od Sunexa, dobra jakość za nieduże pieniądze. Szybko robią dostawy, mają dużą dostępność płynów, także nawet jak potrzebuję większą ilość niż zazwyczaj to nie ma problemu, żeby zorganizowali.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >