Kratki trawnikowe. Jakie wybrać?

« Powrót do artykułu: Kratki trawnikowe. Jakie wybrać? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

11 sierpnia 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo sobie chwalę kratkę trawnikową- mam taką z geoproduct już z 2 lata i sprawdza się wyśmienicie. i całość b.ładnie - widać tylko zieloną trawę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo sobie chwalę kratkę trawnikową- mam taką z geoproduct już z 2 lata i sprawdza się wyśmienicie. i całość b.ładnie - widać tylko zieloną trawę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2018, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy produkt... Czytałam ostatnio wiele o kratkach trawnikowych na http://dekoratordomu.pl/kratka-trawnikowa-w-o grodzie-kiedy-warto-uzyc/ i myślę, że sprawdziłyby się w moim ogrodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

best home insurance home insurance cost home insurance home insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

whole life insurance quotes life insurance whole life insurance policies life insurance rates

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2018, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

lenders for bad credit online loans bad credit instant approval payday lenders payday lenders

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

auto insurances quote auto insurance full coverage auto insurance quotes quote auto insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

personal loan no credit check bad credit personal loans personal loans bad credit personal loan bad credit

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2019, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy kratka trawnikowa to obecnie optymalne rozwiązanie? Może jest konkurencyjny produkt na rynku, którego zakup warto rozważyć i o nim nie wiem? Z czego korzystaliście?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >