Kraty stalowe

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 stycznia 2011, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kraty stalowe najlepsze ceny. Tanio!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2011, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj nie powiedział bym że tak tanio.


_______________________
kraty stalowe zwijane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2011, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta sama firma oferuje również liny stalowe w bardzo atrakcyjnych cenach

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2013, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam taką jedną firmę, u której jest „fachowo, miło i TANIO” jeśli jesteście zainteresowani ;) Sakostal z Łodzi reklamuje się takim hasłem. Kupowałem u nich raz na własny użytek, nie na miejscu ale wysyłkowo i rzeczywiście można przyznać, że spełniają swoje standardy. Kraty mocne, dobrze zabezpieczone przed korozją i na tyle łatwe w montażu, że w swoim garażu zamontowałem je sam. No i kto jest „twarzą” firmy – sam Mistrz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2013, 01:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam wam firmę Profi-Stal. Firma handluje stalowymi ogrodzeniami. W swojej bogatej ofercie mają dostępne slupki, siatki, panele ogrodzeniowe oraz akcesoria do mocowania. Zobacz ofertę tutaj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2014, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam – tak jak Koniecpitupitu (gratuluję nicka ;)) kupiłem kraty w Sakostal, a konkretnie stopnie schodowe i jestem zadowolony. Zamówiłem przez internet, dostałem wszystko jak trzeba i kiedy trzeba. A że mistrz reklamuje, no wiesz, oni wszystko zareklamują, jak im zapłacą. A mi za to nie płacą, to mogę powiedzieć, że jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2014, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ale jesli te elementy nie sa ze stali nierdzewnej to moze pojawic sie rdza. Wtedy kupcie dobry odrdzewiacz z hart centrum http://sklep.hart-metale.pl/odrdzewiacze,260. html. Jest bardzo dobry i tani. Poza tym wygodnie sie go aplikuje

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2014, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

nie do konca kraty, ale same prety z roznego tworzywa mozna kupic w Zielonce http://www.pwzielonka.pl/. Mozna tez zrobic u nich specjalne zamowienie jesli nie maja czegos w ofercie. Plusem jest tez to, ze maja konkurencyjne ceny na rynku

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2021, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne kraty Sonto ma. Oni w ogole mają szeroki asortyment. Wiem coś na ten temat, bo ażury u nich kupowałam nie raz. Stal to jest stal.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2021, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

click over here now https://hotevershop.com/from-fungus/nomidol/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >