Kredyt gotówkowy na remont

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 grudnia 2015, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Wiem,że takich tematów jest sporo ale szukam obecnie banku, który udzieli mi w miarę taniego kredytu gotówkowego na remont. Czy możecie mi polecić jakąs dobrą firmę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2015, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu również brałem taki kredyt. Myslałem,ze wystarczy mi oszczędności na remont ale nieco się przeliczyłem :) W koncu zdecydowałem sie na kredyt w banku pocztowym. Mieli tam bardzo dobre oferty w tym zakresie. Polecam zadać pytanie na tym forum:
www.forum-kredytowe.pl - jest to forum kredytowe. Aktualnie jest tam duży dział o kredytach samochodowych. Jest tam wielu specjalistów i powinni Ci doradzić jaki bank ma najlepsza ofertę ( mi doradzili).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2015, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie na szczęście jest w pracy taka pożyczka remontowo budlowana 3 tysie mogę wziąć naprawdę fajna sprawa już raz z tego skorzystałem ale ostatnio jak chciałem więcej wziąć bo remontowałem dach to brałem w BZWBK bardzo fajny kredyt mi udzielili z jakimiś promocjami mała stopa więc się opłacało. jeżeli nie wiesz jak teraz stoją kredyty to najlepiej jakąś porównywarkę znaleźć i tam sobie znajdz dobry kredyt sam tak robiłem bo nie które banki czasem mają swietną propozycje kredyty czy też pożyczki tylko trzeba wszystko przeczytać co oni piszą bo można się naciąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2015, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrze, ze zdecydowalem sie na ten remont, bo znalazlem swietna ekipe budowlana www.prbrembud.pl i dzieki temu mam swietnie wykonczone mieszkanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2016, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest sens brać kredyt? Aż taka to będzie kwota? Nie lepiej postawić na chwilówkę i się tak nie wikłać? Na http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zad luzonych rozpisane są dokładnie wszystkie pożyczki. Na remont takie kwoty powinny wystarczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2016, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Tanie kredyty gotówkowe mają w kredyt123.pl/kredyt-gotowkowy , porównaj sobie ich ofertę z innymi, może akurat będzie dla Ciebie opłacalna? Pytanie tylko jaką kwotę potrzebujesz pożyczyć i na jaki okres czasu, to jest kluczowe...

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2016, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony polecam kredyt gotówkowy w Banku BPH. Sam tam wziąłem kredyt na remont mieszkania ale przeliczyłem się z kosztami i w czasie remontu zabrakło mi pieniędzy. Zmuszony byłem gdzieś dopożyczyć gotówki. Próbowałem od rodziny, ale jak to w życiu bywa, jak potrzebujesz - to nikt nie ma! W końcu zdecydowałem się na pożyczkę na raty ale nie z banku, bo jak już wspomniałem na wstępie, wziąłem już kredyt i więcej nie chcieli mi dać tylko w firmie pożyczkowej. Teraz takich punktów kredytowych stacjonarnych i internetowych jest pełno. Suma summarum, pożyczka na raty, którą wybrałem na stronie www.get-money.pl/aktualności/oferta wyszła całkiem niedrogo no i remont udało mi się skończyć. Inaczej żona nie dałaby mi żyć.

Ten post był edytowany przez adamremontujedom dnia: 29 kwietnia 2016, 07:49
Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2016, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli remont jest konieczny a pieniędzy nie ma to nie ma innej rady

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2022, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez dwóch zdań bardzo dużo osób pożycza kasę i całkowicie to rozumiem, ale jest to zobowiązanie finansowe. Najważniejsze jest, by wszystko spłacić w terminie. Gdybyśmy nie mogli sobie z tym poradzić to konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Wrocław jest zdecydowanie sprawdzonym metodą na wyjście z długów.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2022, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz najpopularniejsze są pożyczki pozabankowe online. Cechuje je szybkość, łatwość zdobycia, no i w wielu przypadkach niska cena lub przy pierwszej pożyczce zerowe koszty. Zerknijcie na stronę https://concash.pl/pozyczki-przez-internet , bo tam poznacie wszystkie informacje właśnie o takich pożyczkach, więc sobie korzystajcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >