Księgowość online

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

12 stycznia 2018, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto waszym zdaniem samodzielnie prowadzić księgowość firmy przez internet?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2018, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto, prowadzenie księgowości przez internet jest proste i nie kosztuje wiele, dla małej firmy to świetna opcja. Tutaj https://wfirma.pl można prowadzić księgowość online, ale w razie wątpliwości można liczyć na wsparcie ekspertów z serwisu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2018, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto, choć nie wszystkie narzędzia do księgowości online są do tego odpowiednio rozbudowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka księgowość online to dobra opcja dla małej firmy. Ważne jednak, aby narzędzia miały wszystkie potrzebne funkcje, m.in. możliwość zintegrowania programu księgowego z tym do faktury, a zwłaszcza generowania i wysyłania plików JPK - ten https://wfirma.pl/jpk ma taką funkcję, wszystko jest maksymalnie uproszczone, co ułatwia pracę.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja próbowałam swoich sił w samodzielnym prowadzeniu księgowości ale ostatecznie zrezygnowałam z tego jak tylko firma się rozkręciła i zaczęłam zatrudniać większą ilość pracowników. Od tamtego czasu korzystam z pomocy kancelarii Kasprzyk&Niziołek z Gliwic. Mają 20 letnie doświadczenie w branży, są profesjonalistami a ja mam porządek w papierach i wolną głowę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2018, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

znacznie wygodniej jest prowadzić księgowość online- po pierwsze dlatego że papierologię masz w komputerze, nie musisz składać wszyskiego do segregatorów i niepotrzebnie zajmować miejsce w domu. po drugie to jedna z najtańśzych metod prowadzenia księgowości. a po trzecie teraz są oprogramowania, np https://wfirma.pl/jpk gdzie masz możliwość księgowania, fakturowania i wystawiania obowiązkowych od stycznia plików jpk

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2018, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dotychczas wydawało mi się, że rozsądniej współpracować z biurem rachunkowym. Nie dawno nawet skończyłem filtrowanie wyników dla zapytania karta podatkowa opole i niedługo chcę sprawdzić najlepsze oferty, ale może i warto przyjrzeć się rozwiązaniom online?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Coraz więcej osób decyduje się na księgowość online, z której można korzystać w każdym momencie. Taka forma jest również dużo tańsza niż usługi księgowej, bo wszystkim zajmujemy się sami. Ja z chęcią na to przeszedłem i korzystam z serwisu https://wfirma.pl/ który jest najlepszy na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba się zgodzić, że księgowość online to fantastyczna opcja. Ja jestem zadowolony, ponieważ korzystam z niej wtedy, kiedy mam czas. Wiem, że wiele osób obawia się, że sobie nie poradzą, ale spokojnie, bo np. w serwisie https://wfirma.pl/ mamy zawsze pomoc specjalistów.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2018, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu szukaliśmy księgowości i wybór padł na Tax care, wspólpraca układa się bardzo dobrze, wszystkie formalności mogę załatwić nie ruszajac się w domu, nie muszę nosić papierów, bo w urzedach to oni mnie reprezentują, cena jest korzystna

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >