Księgowość online

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

14 listopada 2021, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też pamiętam jak zastanawiałam się nad tradycyjnym biurem, ale powiem szczerze, że jak ma się możliwość i chęci to korzystanie z księgowości online jest jak najbardziej w porządku. Są różnego rodzaju programy jak np wfirma, która np teraz ma promocję, że dokonując rejestracji przez kod, ma się dostęp do księgowości online za darmo przez okres 12 miesięcy ;)https://wfirma.pl/ksiegowosc-online-za-darmo< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2021, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno takie rzeczy są ważne, ale moim zdaniem również warto jest wiedzieć co zmieni się w podatkach w 2022 roku. Właśnie dlatego ja chciałbym polecić każdemu przeczytanie wpisu ze strony http://www.najlepszemedia.pl/co-zmieni-sie-w- podatkach-w-2022-roku/ gdzie to wszystko zostało bardzo dokładnie opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 575 Grupa: Trudne tema... Dzięki Skonsolidujemy.pl możesz zaoszczędzić czas i wysiłek, których potrzebowałbyś/-abyś na samodzielne przeszukiwanie ofert różnych banków i instytucji pozab...
  • Telewizja internetowa Liczba postów: 137 Grupa: Trudne tema... Chcesz dowiedzieć się, jak podłączyć światłowód w budynku wielorodzinnym? Jeśli tak, to na pewno warto skorzystać ze wskazówek od profesjonalistów i takie też b...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 413 Grupa: Trudne tema... Wykonywanie badań w specjalistycznych gabinetach pomaga w szybkiej diagnostyce. Jeśli nie wiecie komu zaufać z zakresu usg jamy brzusznej to koniecznie odwiedźc...
  • Baterie kuchenne Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... polecacie takie wyciągane baterie do kuchni ? nie psują się za szybko ? _______________________ sztuczne gałązki fikusy
  • piany pistoletowe Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi jakiś sklep, w którym kupię wysokiej jakości piany pistoletowe?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >