Kto ma tańsze ogrzewanie

« Powrót do artykułu: Kto ma tańsze ogrzewanie | « Powrót do grupy: Aktualności

2 lipca 2015, 07:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wiem tyle, że odkąd mieszkamy we własnym domu mamy co miesięczne koszty stałe za ogrzewanie dzięki temu, że wybraliśmy opcję comfort z Amerigas i mamy u nich zbiornik w dzierżawie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2015, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewacie gazem? i jak ? My zastanawiamy się nad wyborem sposobu ogrzewaniu naszego domku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2015, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewam gazem płynnym i mam zbiornik w dzierżawie z Amerigas. Opcja jest spoko, bardzo wygodna. Co do opłat to ja wybrałem taki system rozliczenia żeby to była stała kwota przez cały rok, i tak tez jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2015, 07:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza tym, że to wygoda, to i dzięki temu systemowi rozliczeń ja daje Amerigas opcja ekonomiczna jak się na to spojrzy z dłuższej perspektywy.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Filipoo napisał: Poza tym, że to wygoda, to i dzięki temu systemowi rozliczeń ja daje Amerigas opcja ekonomiczna jak się na to
spojrzy z dłuższej perspektywy.


a jak ze zbiornikiem u nich? oni tez serwisują?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2016, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o zbiornik w Amerigasie to tak. Przy każdej dostawie sprawdzana jest jego szczelność, uziemienie, zawór bezpieczeństwa itd. także pod tym względem jest spoko.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2016, 07:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam wolę piec na ekogroszek, jakoś nie mam zaufania do takich zbiorników gazowych. Cenię sobie waszą odwagę, ale za dużo się słyszało o takich wybuchach gazu itd, więc nie zdecydowałbym sie na takie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >