Które meble biurowe?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 45 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  32 33 34 35 36  ▸  ▸▸

18 lipca 2017, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To najbardziej zależy od twojego budżetu, ale jeżeli bardzo Ci się podoba droższy zestaw to czemu by go sobie nie sprezentować. Meble do biura powinny posiadać pewien standard. Cechować się dobrą jakością wykonania i być przy tym praktyczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2017, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie cechy powinny mieć wg Was meble do biura? Wg mnie są to: wygoda, ergonomia, funkcjonalizm, prezencja :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2017, 15:32

Zgadzam sie: good 1 bad

No u mnie to w sumie to samo co u ciebie, do tego dodałbym że fajnie jakby na takich meblach dało sie wygodnie wyspać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2017, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

otóż to :D dobry fotel jest konieczny bo inaczej nie da się spać haha

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że trendem zarówno powracającym, jak i tym , który od zawsze kojarzy się z dobrym stylem, jest drewno. Polecam tego producenta - http://meblomet.gda.pl/. Ma dobrej jakości meble do biura - moim zdaniem firma warta uwagi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2017, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co? Mam najwygodniejsze biuro na świecie, dopiero od 3 miesięcy co prawda, ale każda pozycja przy nim jest bardzo wygodna. Nawet położyć się można bez wbijania blatu w żebra. To takie półokrągłe: http://kjk.com.pl/kolekcja/set/galeria/.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

podobaja mi się meble biurowe z FORTE
http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/gabinet. html
fajne rozwiązania w regałach i szafach

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,
reprezentuję markę ADER Meble, która posiada 15-letnie doświadczenie w dystrybucji mebli do pomieszczeń biurowych. Jeśli zależy Państwu na ergonomicznym i funkcjonalnym wyposażeniu miejsca pracy, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.meble-ader.pl.
W przypadku dodatkowych pytań proszę o bezpośredni kontakt tel. 71 357-13-19 lub mailowy: biuro@meble-ader.pl.
Pozdrawiam
Anna Wojech,
Doradca Klienta ADER Meble

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dobrych, ciekawych mebli do domu lub biura, polecam zerknąć także na nasze kolekcje AiddarMeble.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór, w razie pytań służymy pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklep Ergo ma duży wybór krzeseł i foteli, na stronie ergoexpert.pl masz całą ofertę. Niedawno przy okazji remontu biur wymienialiśmy też meble i sporo mebli zamawialiśmy od nich. Szczególnie wygodne są fotele Profim, mi najbardziej ta marka osobiście odpowiada. Wygodnie, bezpiecznie, z dużą mobilnością, i też jeśli chodzi o sam design to fotele są ciekawie zaprojektowane, nie ma nudy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 45 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  32 33 34 35 36  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >