Który dach lepszy ?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸

23 kwietnia 2020, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zależy Ci na trwałym i jednocześnie pięknym dachu to z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wybór producenta Braas, który dba przede wszystkim o odpowiednie zabezpieczenie ich przed porastaniem, zabrudzeniami oraz kolor, dzięki czemu każda dachówka barwiona jest w masie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2020, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Też wydaje mi się że najlepszą opcją będzie właśnie wybór porządnego producenta dachówek do których na pewno można zaliczyć również producenta Braas, który przygotował szeroki wybór dachówek ceramicznych oraz cementowych no i tą świetną promocję :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2020, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój numer jeden jeśli chodzi o dach to - Braas, który oprócz dachówek ceramicznych i centowych do oferty wprowadził również blachodachówki panelowe Decra i Quadro.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2020, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko fajnie, a co z konstrukcją dachu? Do jakiej firmy chcecie się zgłosić? Jak zastanawiam się nad ofertą MG Dachy https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ . Sporo słyszałam o nich. Ponoć jest to bardzo dobra firma i oferuje kompleksowe usługi na wysokim poziomie. Tutaj jest ich pełny namiar:

"
MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: biuro@mgdachy.pl
Telefon kontaktowy: 500200660"

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2020, 00:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Grand Capital nipid kuidas mängida Grand Capital kuidas alustada kuidas mängida Grand Capital kuidas alustada

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2020, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem u siebie Poliwęglan lity, który był pod konstrukcją i był bardzo dobrym izolatorem.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2020, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

albendazole uk can you buy ventolin over the counter in singapore can you buy acyclovir tablets over the counter in australia principen

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2020, 06:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dach to tutaj polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Braas u którego znajdziecie dobrej jakości propozycje w zakresie pokryć dachowych, izolacji oraz hydroizolacji Icopal. Pozdrawiam serdecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2020, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie najlepszym pokryciem dachowym wraz z doborem izolacji jest jak najbardziej Braas znajdziesz u nich również dobrej jakości izolacje oraz membrany więc będzie to rozwiązanie na lata objętymi świetnym gwarancjami. W tym także korzystając z gwarancji systemowej obejmującej cały dach aż na 15 lat!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2020, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam przeczytać ten artykuł http://www.d3k.net.pl/jaka-role-w-konstrukcji -domu-pelnia-wiazary-dachowe/ Jest tam wiele ciekawych informacji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 327

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >