Który dach lepszy ?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

29 listopada 2016, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bauder robi porządną robotę, zamawialiśmy ich do robienia dachu u nas w nowym domu i jestem bardzo zadowolony. Postarali się, fachowa robota wszystko na cito od A do Z zadnych poprawek nie bylo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2016, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jest się z czego cieszyć jak najbardziej. My po prostu przy zakupie dachówki od Braas ( Opal Standard ) woleliśmy nie ryzykować i mieć dach na prawdę zrobiony na igłę. Własnie dlatego certyfikowany dekarz Braas to była najlepsza opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2016, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

tu masz dobra firme ktora robi wiązary dachowe
http://www.wascovilla.pl/oferta/wiazary-dachowe.html
nie chodzi o to jaki dach zrobic tylko kto to bedzie robil, dobra firma dobrze IC doradzi WascoVilla zrobi Ci porzadnie niie bedziesz sie musial przejmowac pozniej poprawkami

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro szukasz dobrej firmy zajmującej się pokryciami dachowymi, to polecam www.DachuZulawy.pl gdzie zawsze możesz liczyć na naszą fachowa pomoc i doradztwo, teraz mamy dodatkowo kilka ciekawych rabatów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2017, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wiązary dachowe to najlepsze sa takie z elementów prefarbykowanych. Takie wiązarary oferuje firma WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/prefabr ykowane-konstrukcje-drewniane . Szybko się je montuje, nie wymagaja scian nośnych ani podpór, dzięki czemu można zyskac sporo miejsca na poddaszu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2017, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepszy dach to dwuspadowy ograniczymy wtedy mostki cieplne i pójdą mniejsze koszty na więźbę i pokrycie. Wtedy możesz sobie pozwolić na lepsza dachówkę od Braas jak Smaragd, Rubin 13V czy może Opal Standard.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Rubin 13v moja ulubiona, sam ją mam i faktycznie jest bardzo dobra, dekarze Braas bardzo sprawnie ją położyli i jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2017, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo się zastanawiałem nad wyborem dachu ale ostatecznie zdecydowałem się na pokrycie blachą. Skorzystałem z usług http://www.krak-zinc.pl/ którzy specjalizują się w pokryciach dachowych z blachy miedzianej, aluminiowej lub cynkowo-tytanowej. Dla osób zainteresowanych polecam zajrzeć na ich stronę i sprawdzić przykładowe realizacje. Bardzo solidna firma !

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja akurat blachy do domu bym nie wybrał, przede wszystkim postawiłem sobie za cel że wolę zrobić dach raz a porządnie. Dlatego wybrałem dachówkę ceramiczną Braas i do jej ułożenia i zrobienia pozostałych obróbek wybrałem ich certyfikowanego dekarza. Patrząc z perspektywy czasu mogę być już spokojny do końca życia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyjąłeś bardzo słuszne założenie, też jestem zdania iż na dobrych materiałach których chcemy użyć na pokrycie dachowe, nie warto oszczędzać bo ma to także swój przekład na jakość i wytrzymałość wraz z upływem lat. Solidne, nowoczesne i płaskie dachy znajdziecie u nas, chętnie pomożemy podczas wyboru.

www.Plaskidach.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >