Który dach lepszy ?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

27 lipca 2017, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka betonowa to ryzykowny wybór - płowieją i szarzeją po kilku latach. Polecałbym raczej poszukiwanie tanich i dobrych dachówek ceramicznych, np. Koramic albo Bogen...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówki wyglądają świetnie, ale są bardzo ciężkie i trudno się je kładzie. Dlatego ja wybrałam lekką dachówkę kompozytową -- www.tileco.pl- wygląda tak samo dobrze jak dachówka ceramiczna, a dużo łatwiej ją położyć. No i cena jest znacznie korzystniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie jest Wasze zdanie na temat płytek łupkowych jako pokrycia dachu? Pytam bo nikt wcześniej o tym nie wspominał, a przecież jest to zdecydowanie najlepszy materiał jeżeli chodzi o jakość oraz trwałość.

www.CentrumLupka.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2017, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Do najlepszych dachow mozna zaliczyć dachówkę i ogolnie facowy dach z jednej ręki Braas gdzie wybierając ich akcesoria dachowe + certyfikowanego dekarza mozna otrzymac dodatkową 15 letnią gwarancję systemową.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie dachówka, szczegolnie że wcale droga nie musi być. Braas przygotował nam Jesiennee Dachobranie 2017 także jeszcze można podziałać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2017, 04:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nike Free Bleu Femme
If you find that your ringing in the ears gets incredible if you exercising you'll must move to a task that doesn't raise your hypertension and heartbeat so great. I love to choose a straightforward walk as it maintains my pulse rate at the acceptable degree as well as the ambient sound face masks my ringing in ears.

https://www.or-design.fr/images/or-design/561-fila-disruptor -chaussure.jpg

There are many stuff that you should bear in mind if you are marketing your home. From your selling price towards the decor, every thing regarding your home matters. When it might appear such as a great deal it can be straightforward when you have a handful of policies.

https://www.todomiguelhernandez.com.es/images/todomiguelhern andez/16687-converse-modelos-2016.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2017, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceramika nie musi być droga - trzeba tylko kupować takie dachówki, które wymagają mało materiału na m2. Polecam dachówki Koramic - Alegra albo Orea. Kładzie się zaledwie 9 dachówek na metr.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2017, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

DOkłądnie wcale nie musi byc droga, tym bardziej jeżeli pojawiają się takie okazje jak w przypadku Braas i tej dwumiesięcznej promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2017, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście wybrałem projekt z dachem dwuspadowym, wybraiśmy dachówkę Rubin 13V i jesteśmy na ten moment naprawdę zadowoleni. Piekna linia, wykończenie, barwa oraz znacząco ograniczono porowatość dzięki zastosowaniu glazury :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No i pięknie sam mam tą dachówkę i naprawdę jestem z niej bardzo zadowolony. Idealna linia, pełny kolor i co ważne odpowiednie zabezpieczenie przed porastaniem i zabrudzeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 318

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >