Który rodzaj bramy wybrać?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 listopada 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeglądam różne fora i szukam porady dotyczącej bramy garażowej. Kupiliśmy garaż z bramą skrzydłową i jest to niezbyt wygodne w obsłudze. Za każdym razem trzeba wysiąść z samochodu żeby taką bramę otworzyć. Chcę zainwestować w dobrą jakość i komfort użytkowania. Rozważam współpracę z firmą Wingdoor, mój partner zamówił ich bramy do firmowych magazynów i sprawują się bez zarzutów. Zastanawiam się tylko, który rodzaj bramy wybrać - segmentowa czy rolowana? Na co powinnam zwrócić uwagę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2017, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama garażowa z napędem, to najlepsza alternatywa na rynku. Oczywiście manualne również mają swoich zwolenników, co chyba nie jest żadnym zaskoczeniem. Zanim kupimy konkretną bramę garażową, zastanówmy się nad tym jak będzie ona funkcjonować. Forma działania, materiał czy też sposób otwierania, to podstawowe czynniki na jakie należy zwrócić uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2019, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma być to brama garażowa, to polecam postawić na panelową i automatyczną, która będzie się pięknie prezentować i jednocześnie będzie również bardzo praktyczna, szczegóły znajdziecie na Alutech-Doors.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2019, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór bramy zawsze jest bardzo trudny.Sam ostatnio kupiłem bramę i jestem z niej tylko w połowie zadowolony.

______________________________________________
dobra rehabilitacja w sopocie w domu

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2019, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Stalowe konstrukcje sprawdzają się idealnie w przypadku bram oraz ogrodzeń, oczywiście mowa tutaj o stali ocynkowanej, solidnej na lata.

Ten post był edytowany przez MBM.org.pl dnia: 17 marca 2019, 19:55
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2019, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zapoznać się z oferta firmy bramygarazowe.olbud.info, która oferuję szeroką ofertę na bramy garażowe i nie tylko. My mamy w domu bramę od nich i bardzo sobie ją chwalimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2020, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadecydowałem o wyborze bramy garażowej zapewnionej przez firmę Kasperski www.oknakasperski.pl Wreszcie nasz samochód jest chroniony w nalezyty sposób, tak jak sobie tego życzyliśmy. Brama sama w sobie jest bardzo porządna.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2020, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama garażowa Normstahl, uchylna , zagościła na dobre i w naszym domu. Zalecałbym Tobie pójśc w tym kierunku ! Producent https://www.rapi.com.pl/ zachwycił nas swoją ofertą , świetnie się to prezentuje!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2020, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama rolowana nie wymaga wolnej przestrzeni przed garażem. Podczas otwierania jej wąskie, poziome elementy nawijają się na wał umieszczony w kasecie pod sufitem. Samochód może więc podjechać prawie pod sam garaż. Nasze bramy odróżniają się od innych jakością!



_______________________________________
Bramy rolowane Polfendo - http://www.polfendo.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja za swoją bramę zapłaciłem bardzo dużo pieniędzy.Nawet żona była zła że tyle kasy dałem.
__________________________________________
160x200 materace do spania

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >