Ktoś biega?

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

20 lutego 2015, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja staram się biegac po kilka razy w tygodniu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2015, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja biegam już od 3 lat. Nie patrzę na dystans, po prostu biegnę tyle, na ile się czuję :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2015, 06:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy w zimie biegacie na bieżni czy używacie orbitreka?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:37
Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2015, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Spoko, dzięki za info :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Secret5 napisał: Ja biegam już od 3 lat. Nie patrzę na dystans, po prostu
biegnę tyle, na ile się czuję :)


A właśnie dziś modne jest bieganie z endomondo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2015, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Na razie bardzo skromnie od 2-5 km, w zależności od samopoczucia :) Kupiłem sobie taki gotowy zestaw na http://www.dobiegania.pl/zestawy-do-biegania-c-263.html?sort =3d plus pulsomierz, na razie forma jest słaba, ale widzę już jakieś drobne efekty, liczę, że za pół roku będze to już 10km nie wiem na ile to realne ale taki mam cel :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:38
Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej właśnie biegać bez żadnych aplikacji i innych "ograniczeń". To powinna być przyjemność. Ja biegam sobie po lasach, mam już jakieś swoje trasy, ale jak tylko mam ochotę i siły to modyfikuję je i przy okazji zwiedzam piękne okolice ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2015, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: ewoj324 napisał: Czy w zimie biegacie na bieżni czy używacie orbitreka?

Ja kupiłem sobie specjalny trenażer sprzęt do mojego roweru dzieki czemu mogę na nim jeździć nawet w zimie

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2015, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zacząłem biegać w tym roku i powiem że coraz lepiej mi idzie chodź jest dość ciężko hehe do tego rzuciłem palenie po kilku latach i kondycja nie ta lecz z biegu na bieg czuje poprawę. Dlatego polecam każdemu choćby kilka minut dziennie pobiegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2015, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uprawiam nordic walking. Super że jest coraz więcej tres po których można chodzić. Pozdrawiam wszystkich aktywnych

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • buty sportowe Liczba postów: 229 Grupa: Sport Dyskusja na temat zakładów w kasynach online jest jak zanurzenie się w świat nieskończonych możliwości i emocji! Niezależnie od tego, czy kładziesz żetony na ko...
  • Burpees-co to Liczba postów: 16 Grupa: Sport Zawsze kochałem sport. Jest to moja ulubiona rozrywka, a szczególnie preferuję 22 Bet , to świetna strona do obstawiania. Jest to naprawdę wspaniała okazja do....
  • Mecze ekstraklasy - gdzie oglądać? Liczba postów: 28 Grupa: Sport W dobie cyfryzacji, zakłady bukmacherskie oferują również aplikacje mobilne, co umożliwia użytkownikom dostęp do swoich kont i zakładów z dowolnego miejsca i o....
  • plecaki sportowe gdzie? Liczba postów: 96 Grupa: Sport Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z odzieżą sportową, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie Legginsy push up z wysokim stanem i...
  • Rower Liczba postów: 368 Grupa: Sport W temacie zabawek rewelacyjną ofertę wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach znajdziecie odwiedzając https://www.toyz.pl/kategoria-produktu/p oja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >