Ktoś biega?

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

28 lipca 2015, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś do biegania nie mogę się przekonać... może z powodu zbyt słabej kondycji. Za to chętnie jeżdżę na rowerze, ostatnio nawet zainwestowałem w nowy :) W sieci znalazłem kilka ciekawych informacji i ciekawy artykuł, który pomógł mi rozsądnie wybrać :) http://szybkajazda.pl/lifestyle/article-preview,nieuczciwy_s przedawca_i_zakup_nowego_roweru_mieszanka_wybuch,17325,1,1,1 .html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Biegając rozwaliłem kolano:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2015, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Sport to zdrowie:) Mze ktoś z was chce kupić mało używany rower

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:37
Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2015, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

ja biegam przynajmniej rok na początku było bardzo trudno przezwyciężyć lenia jaki w sobie wyhodowałem a może nie lenia tylko zmęczenie życiem przez budowę i nie tylko. Na początku 2 kilometry to moje maks jakie mogłem i zdołałem wybiegać w raz z tygodniami zmieniałem swoje dystanse i byłem co raz lepszy. Teraz czaskam 10km powiem wam tak nie szarpie tylko delikatnie żeby nie przeholować.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2018, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja biegałem kiedyś, teraz trochę rzadziej ze względu na brak czasu, ale dokładam za to rower w wolnych momentach, żeby nieco urozmaicić aktywność fizyczną. Bardzo fajnie można się odstresować i pobyć trochę samemu i odnaleźć fajne hobby ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2018, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja proponuję oprócz ćwiczeń fizycznych rozważyć też rozważyć zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium z której można zrobić pyszne soki i koktajle! Wyciskarka wolnoobrotowa jest cichsza - Muke jest jednym z cichszych modeli na rynku. Takie soki i koktajle świetnie sprawdzają się w trakcie diet.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2019, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja biegam ale na bieżni , bo akurat bieganie po Krakowie jest meczace ze wzgledu na zanieczyszczenia powietrza. Wszystko kupilam tutaj https://www.e-insportline.pl/fitness wlacznie z bieznia i odzieza sportową za dobra cene i jestem zadowolona - z zakupow jak i efektow cwiczen :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2019, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważaj bo bieganie wciąga początko chciałem zrzucić pare kg. teraz cisnę regularnie treningi i dąże do złamania magicznych 3h w maratonie ! Zawsze regularnie zażywam suplementy firmy Olimp, które odpowiednio regenerują moje mięśnie

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2020, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Biegam, bardzo lubię! Ale to głównie zimą, latem uprawiam windsurfing, myślę właśnie nad zakupem nowej pianki https://easy-surfshop.pl/do/cat/pianki/PIANKI

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2020, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz ruchu należy też zadbać o odpowiednią dietę.
Zacznij od małych zmian czyli wyrzuć cukier z diety i zastąp go
ksylitolem.
Ja uważam, że naprawdę warto od takich zmian zaczynać.
Bo zdrowie mamy tylko jedno.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • buty sportowe Liczba postów: 229 Grupa: Sport Dyskusja na temat zakładów w kasynach online jest jak zanurzenie się w świat nieskończonych możliwości i emocji! Niezależnie od tego, czy kładziesz żetony na ko...
  • Burpees-co to Liczba postów: 16 Grupa: Sport Zawsze kochałem sport. Jest to moja ulubiona rozrywka, a szczególnie preferuję 22 Bet , to świetna strona do obstawiania. Jest to naprawdę wspaniała okazja do....
  • Mecze ekstraklasy - gdzie oglądać? Liczba postów: 28 Grupa: Sport W dobie cyfryzacji, zakłady bukmacherskie oferują również aplikacje mobilne, co umożliwia użytkownikom dostęp do swoich kont i zakładów z dowolnego miejsca i o....
  • plecaki sportowe gdzie? Liczba postów: 96 Grupa: Sport Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z odzieżą sportową, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie Legginsy push up z wysokim stanem i...
  • Rower Liczba postów: 368 Grupa: Sport W temacie zabawek rewelacyjną ofertę wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach znajdziecie odwiedzając https://www.toyz.pl/kategoria-produktu/p oja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 318

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >