Kuchnia na zamówienie czy nie?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

14 czerwca 2016, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ma się prostą kuchnię to taniej wychodzi kupić meble w sklepach niż robić na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik joannaka napisał: Jak ma się prostą kuchnię to taniej wychodzi kupić meble
w sklepach niż robić na zamówienie.
Zgadzam się :) Na wakacjach w moim domu rodzinnym będziemy chcieli wyremontować kuchnię i też teraz szukamy odpowiednich mebli. Mamy dosyć ograniczony budżet, dlatego chcielibyśmy zmieścić się z meblami w kwocie ok. tysiąca złotych. Zdążyłam już się nieco rozeznać w ofertach i sklepów stacjonarnych i sklepów internetowych i biorę pod uwagę przede wszystkim te meble - http://meblowiec.pl/meble-kuchenne,c76.html

Ten post był edytowany przez anka83 dnia: 4 lipca 2016, 15:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2016, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku prostej kuchni,gdzie mamy standardowe wymiary,to faktycznie najlepiej będzie wybrać gotowy zestaw mebli w sklepie internetowym,te na zamówienie sprawdzą się raczej jeżeli mowa o nietypowych kuchniach w niestandardowych wymiarach.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, jeżeli wymiary kuchni nie pozwalają na zakup gotowych mebli to jak najbardziej robienie na zamówienie jest wskazane, natomiast jeśli pomieszczenie jest wymiarowe to spokojnie można kupić coś w sklepie. Tym bardziej, że wybór jest ogromny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2016, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na tak, bo w przypadku mebli kuchennych wykonywanych na zamówienie możemy w pełni dostosować ich wygląd oraz funkcjonalność do naszych potrzeb. Gdy kupujemy gotowe komplety mebli, dostępne w sklepach meblowych niestety jest to niemożliwe. Już to przerabiałam u siebie i zdecydowanie wolę te pierwsze. W mojej kuchni sprawdzają się meble, które wykonane zostały na zamówienie przez jedno ze studiów meblowych Max Kuchnie. Cenowo i jakościowo bardzo w porządku, dlatego polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2016, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalezy jaką ma się kuchnie. U mnie inaczej mebli nie da się kupić, bo by nie pasowały, więc chcąc nie chcąc na wymiar muszą być robione. Więcej to kosztuje, ale ma się pewność, że przestrzeń zostanie wykorzystana jak najlepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w domu kuchnię robioną na wymiar, bo jest nietypowa. Ostatnio siostra robiła generalny remont kuchni i korzystała z firmy z Łodzi http://www.euromeble.info/ i bardzo sobie chwali współpracę z nimi. Najbardziej podobało jej się podejście indywidualne i chęć pomocy jak najlepszego wykorzystania przestrzeni, by kuchnia była i unikalna i praktyczna. Naprawdę zadbali o każdy szczegół, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość wykorzystanych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To zalezy jaką masz kuchnię, bo jak masz ustawną kuchnię, dużą, to łatwo wybierzesz coś z mebli już obecnych na rynku. Ja z moją kiepską ustawną kuchnią musiałem korzystać z pomocy projektanta mebli kuchennych, który zaprojektował mi meble na wymiar, które idealnie komponują się w mojej kuchni. Na kuchniereda.pl przeczytałem, że istniej taka możliwość i skorzystałem z ich usług. Meble są pojemne, można w nie wsadzić wiele garów, w zależności od tego, czego chcesz można zabudować sprzęt AGD, dodać mniej lub więcej różnych gadżetów.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2016, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam mała kuchnię ale meble na zamówienie bo żona nigdzie nie mogła znaleźć fajnych gotowych mebli. Firma Roka69 w Toruniu zrobiła nam wizualny projekt, zdecydowaliśmy się na nich bo super to wyglądało. Wszystko dobrze wykończyli, jesteśmy zadowoleni

Ten post był edytowany przez stropek dnia: 18 sierpnia 2016, 21:01
Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2016, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Można oczywiście pobawić się samemu, ale kuchnia na wymiar i wygląda ładnie wg mnie i jest praktyczniejsza, pozwala zabudować co do milimetra wolne przestrzenie.

http://www.blog.decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >