Kuchnia - jakie sprzęty są w niej niezbędne

« Powrót do galerii: Kuchnia - jakie sprzęty są... | « Powrót do grupy: Galeria wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

27 lipca 2017, 14:28

Zgadzam sie: good 1 bad

Niektóre z tych sprzętów serio się przydają, inne to zwykłe gadżety ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2017, 15:07

Zgadzam sie: good 1 bad

Większość to trochę gadżety jak dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2019, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezbędna i obowiązkowa jest dobra kuchenka. Ja najbardziej jestem przekonana do kuchenek elektrycznych, są one moim zdaniem najlepsze. Na stronie: https://www.oleole.pl/kuchnie,h1.bhtml jest szeroki wybór takich kuchenek w dobrych cenach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach musi być też płyta indukcyjna. Ja postawiłam na model Electrolux z serii flex i jestem bardzo zadowolona. Wielką zaletą jest to, że można połączyć dwa pola grzewcze w jedno duże, a także funkcja włączania i sterowania okapem automatycznie przez płytę.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2021, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o komfort kuchni polecam kran z ruchomym wysuwanym perlatorem. Gdy jest potrzeba można łatwo opłukać każdy zakątek zlewu lub większych garnków i patelni.. Napisaliśmy szczegółowy artykuł pomocny przy wyborze lodówki: https://www.restartagd.pl/jaka-wybrac-lodowke/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2021, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Greta12 napisał: W dzisiejszych czasach musi być też płyta indukcyjna. Ja
postawiłam na model Electrolux z serii flex i jestem bardzo
zadowolona. Wielką zaletą jest to, że można połączyć
dwa pola grzewcze w jedno duże, a także funkcja
włączania i sterowania okapem automatycznie przez płytę.


Też jestem zwolenniczką electroluxa i również mam całą kuchnie w sprzęcie tej firmy. Moja płyta indukcyjna to SenseBoil i jest niesamowita. Automatycznie reguluje moc kiedy woda się zagotuje. Bezpieczna i prosta w obsłudze.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2021, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia to miejsce w domu gdzie potrzebna jest największa ilość przedmiotów i akcesoriów. Zeby wyposażyć kuchnie w niezbędne akcesoria do gotowania, przechowywania i podawania posiłków wystarczy odwiedzić sklep https://radochygospochy.pl gdzie asortyment pozwoli na skompletowanie wszystkiego niezbędnego w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2021, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno w każdej kuchni powinien znaleźć się okap! Ja kiedyś nie miałam przez długi czas i meble mi się zniszczyły! Cała okleina odeszła i wyglądało to strasznie. Teraz mam okap od Ciarko Design i używam go zawsze gdy gotuję. Na pewno nie popełnię już takiego samego błędu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2021, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

furosemide and alcohol

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2021, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że w kuchni bardzo przydatna jest indukcja. Jakiś czas temu sama postanowiłam zakupić płytę indukcyjną (SenseBoil electroluxa) i uważam, że bardzo bardzo ułatwia mi życie. Płyta sama rozpoznaje moment zagotowania się wody i redukuje moc. Jest to mega przydatna funckja i dzięki niej jestem spokojniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >