Kuchnia na wymiar - jak wybrać?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

13 września 2021, 07:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć :)
Właśnie jesteśmy na etapie planowania remontu naszego mieszkania i największym zadaniem jakie teraz przed nami stoi to właśnie kuchnia, a dokładnie wykonanie do niej mebli na wymiar. Może jednak lepiej i taniej będzie dobrać już elementy gotowe, tylko wtedy nie jestem pewny czy będzie to dobrze wyglądało bo jednak co do centymetra ciężko będzie ją tak spasować. No i jaki mniej więcej budżet trzeba będzie według was tutaj szykować, może ktoś ostatnio robił nową u siebie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2021, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać, że nie jest to łatwe zadanie, my po dłuższych przemyśleniach wybraliśmy kuchnie na wymiar ze względu jednak właśnie na te bardzo dokładne dopasowanie pod względem wymiarów oraz zachowanie funkcjonalności. Żonie wymarzyły się białe fronty na wysoki połysk i ostatecznie takie też wybraliśmy u stolarza. Wyszły ładnie i pasują ogólnie do takiego stylu skandynawskiego. Na pewno cenowo wyjdzie drożej, jednak myślę że warto dopłacić.

Ten post był edytowany przez Bordon44 dnia: 13 września 2021, 07:58
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2021, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, sami długo walczyliśmy z kuchnią jak ją zrobić żeby było zarówno ładnie, ale i funkcjonalnie. Muszę przyznać, że nie jest to proste zadanie tym bardziej z ograniczonym budżetem. Jednak wydaje mi się że najlepszą z opcji jest zrobienie jej na wymiar, na pewno będzie drozej i dłużej trzeba będzie poczekać ale jak ma być to kuchnia na długie lata to też nie ma co za bardzo oszczędzać

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2021, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak już na coś się może zdecydowaliście, czy jeszcze nie? U nas wybór był prosty ponieważ mamy dość specyficzną kuchnię więc nie byłoby szans znalezienia odpowiedniego zestawu gotowego w marketach budowlanych i sklepach meblowych, więc kuchnie na wymiar była jednym słusznym wyjściem jeżeli chodzi o połączenie stylu bo chcielibyśmy mieć piękną białą kuchnię w wysokim połysku, ale i żeby wszystko się ładnie zmieściło.

Ten post był edytowany przez Emilek43 dnia: 30 września 2021, 08:12
Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2021, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Eldon32 napisał: Dokładnie, sami długo walczyliśmy z kuchnią jak ją
zrobić żeby było zarówno ładnie, ale i funkcjonalnie.
Muszę przyznać, że nie jest to proste zadanie tym
bardziej z ograniczonym budżetem. Jednak wydaje mi się że
najlepszą z opcji jest zrobienie jej na wymiar, na pewno
będzie drozej i dłużej trzeba będzie poczekać ale jak
ma być to kuchnia na długie lata to też nie ma co za
bardzo oszczędzać


Na wymiar to też większa funkcjonalność i większe (lepsze?) wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Systemowe rozwiązania nie zapewnią tego. Do tego mamy tez lepsze dopasowanie do sprzętu, bo nie każde musi być idealnie dopasowane do rozwiązania systemowego. Szczególnie jak się robi wszystko w zabudowie. No i to sie na pewno sprawdzi w nietypowych przestrzeniach. Kuchnie na poddaszach czy mikrokuchnie w blokach. Do tego multifunkcyjne urządzenia i robi się całkiem funkcjonalnie. Przykładem mogą być np. piekarniki, które tak naprawdę są kilkoma urządzeniami. Czasami w jednym korpusie są dwa urządzenia, czasami trzy. SP34PM Solgazu to właśnie trzy - piekarnik co oczywiste, parowar i mikrofala.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2021, 06:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Thank you for all your effort on this web page. Debby take interest in engaging in investigations and it's really easy to see why. Most of us learn all regarding the lively mode you make powerful suggestions through the web site and in addition welcome response from the others on the area of interest while our own simple princess is undoubtedly being taught a great deal. Take pleasure in the rest of the new year. You are conducting a pretty cool job. blog
I always use url shortener
It is very helpful.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę Ci z czystym sercem polecić stworzenie swoich własnych mebli. Naprawdę meble na wymiar to super opcja. Wiem co mówię, bo sama niedawno remontowałam kuchnię, a z racji tego, że jest niewymiarowa musiałam skorzystać z takich usług. Jest to też dobra opcja, jeśli nie ma nic fajnego w sklepach. Ja osobiście korzystałam z usług https://indecokrakow.pl. Może pomoże Ci coś wybrać. Dobrze jest przejrzeć oferty. Najważniejsze, żeby kuchnia była wygodna i funkcjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2021, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje firmy, która projektuje, produkuje i zajmuje się montażem hal magazynowych. Bardzo ważna jest dla mnie solidna konstrukcja. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Skeleton. Czy ktoś z was korzystał z ich usług i może podzielić się opinią? https://gierszewski.pl/23/kuchnie-i-jadalnie< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2021, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A kuchnia z drewna wchodzi w grę? Z ofertą https://kuchnieasto.pl/oferta/kuchnie-drewnia ne/ także i mi udało się zadbać o wnętrze tego typu. Wygląda to faktycznie atrakcyjnie a przygotowywanie potraw w takim otoczeniu daje niezmiernie duzo frajdy. Przez co zalecam skupic sie na tym aspekcie!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2021, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Elastyczna wylewka to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań dostępnych w bateriach kuchennych. Może być dowolnie wyginana, przez co usprawnia korzystanie ze zlewozmywaka zarówno podczas mycia naczyń, jak i kuchennych porządków. Jaką baterię wybrać i czym się kierować? Wiele informacji znalazłam na https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/bateria-ku chenna-z-elastyczna-wylewka-jaka-wybrac-3169.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >