Kuchnia na zamówienie czy nie?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

27 września 2017, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie meble są najlepsze. Moim zdaniem warto na nie stawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama też jestem zwolenniczką mebli na wymiar, a szczególnie takich ofert, jak ta w szafynawymiar.waw.pl .
Przede wszystkim bowiem firma SZAF-MIX wykonuje na terenie Warszawy jak i sąsiednich miejscowości szafy na wymiar o różnym charakterze. Jednocześnie sięga po różne ciekawe rozwiązania typu połączenia szprosowe i bezszprosowe, a dodatkowo w tym przypadku mamy możliwość umówienia się z doradcą, który nie tylko dokona pomiarów, ale podpowie także, jakie opcje sprawdzą się najlepiej w przypadku konkretnego pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2017, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami taka opcja to najlepszy wybór, czyli meble na zamówienie do kuchni z racji jej nietypowych wymiarów, najważniejsze jest jednak to aby były solidnie wykonane i trafiły w nasz gust.

www.MebleJeziorny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jest dom powinno się urządzać zgodnie ze swoimi upodobaniami. Co do tych mebli robionych pod wymiar to nie jestem przeciwniczką, ale moje kupione w domizdrowie.pl gotowe szafki mają juz kilka ładnuch lat i jakoś wcale na nie nie narzekam. Fakt zdecydowałam się wtedy na opcję z laminatem i to był strzał w 10 nawet mój kociak nie daje im rady, jednak nie pozwalam mu na nich ostrzyć sobie pazurków.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2017, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy meble kuchenne z Estaco, firma solidna, używają naprawdę dobrych jakościowo, eleganckich materiałów i elementów od renomowanych producentów. Dużym plusem mebli na wymiar jest to, że można w 100& dopasować je do swoich upodobań, potrafią doradzić, czasami potrzebna jest obiektywna ocena fachowca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2017, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej warto, ponieważ dzięki takim meblom wykonanym na indywidualne zamówienie masz pewność co do wysokiej jakości oraz ich idealnego dopasowania w mniejszych kuchniach.


www.Unistyl24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakość moim zdaniem jest bardzo podobna ale największą zaleta takich robionych pod wymiar jest idealne dopasowanie sobie do powierzchni. Złaszacza jak się ma tak nieustawną kuchnie jak nasza. Jedynie co to stół i krzesła warto kupic normalnie, a możecie zerknąć do mebluj dom jakież oni maja teraz nowości i promocje. My juz sobie upatrzyliśmy fajny stół cardier i do niego piękne krzesełka nobel. fajne nawet pieniądze udało się nam zaoszczędzi jak raz bedę miała na nowe dodatki.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja póki co zastanawiam się nad płytkami do kuchni otwartej na salon. Znalazłem ciekawy poradnik tutaj http://www.matkamezatka.pl/2017/04/pytki-cera miczne-do-salonu-jaki-rodzaj.html . Myślę, że warto czytać takie porady przed realizacją remontu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2017, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod kątem wykorzystania przestrzeni, nie ma w ogóle porównania takie rozwiązanie do mebli gotowych.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2017, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyjdzie drożej ale za to o wiele ładniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >