Kuchnia na zamówienie czy nie?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

28 listopada 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o meble kuchenne Warszawa to mogę Wam polecić firmę, która robiła nasze meble. Qchnie.pl - świetni fachowcy, bardzo pomocni, a co najważniejsze solidni i dotrzymujący terminów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2017, 11:55

Jeżeli tylko budżet Ci na to pozwala, to moim zdaniem jak najbardziej warto interesować się meblami na indywidualne zamówienie, ponieważ wtedy masz gwarancję wysokiej jakości oraz to, że będą niemal idealnie pasować do kuchni.

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 12:29

Jeżeli chcemy mieć coś indywidualnego,dostosowanego do naszych potrzeb wtedy decydujemy się by robić coś na zamówienie.Nasza wyobraźnia i kasa jaką chcemy na to wydać tylko może nas wtedy ograniczać.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2017, 15:38

Kuchnia na wymiar jest droższa ale za to o wiele bardziej funkcjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 00:59

Niby tak, ale to też zależy u kogo się wykonuje takie kuchni na wymiar. Z pewnością dobrze jest mieć blaty kuchenne https://www.e-stone.pl/blaty-kuchenne na wymiar, choćby dlatego że każda kuchnia jest inna i nalezy dokładnie dopasować takie elementy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2018, 11:56

Ja zdecydowałem się na meble kuchenne na zamówienie i była to świetna decyzja. Meble do mojej kuchni wykonała firma www.verlani.com i polecam ich również wam. Wykonują bardzo dobre meble kuchenne na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2018, 08:50

Jeżeli chodzi o dobrze wykonane oraz eleganckie meble do kuchni, to warto sprawdzić również u nas na NaszeMeble.biz gdzie pomożemy i doradzimy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2018, 14:34

Jasne, że tak my mamy kuchnie na wymiar i jest ona bardzo funkcjonalna. Do szafek i blatów mamy tez przepiekna wyspę i wysokie stołki.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2018, 08:31

Zdecydowanie warto wybrać kuchnię i meble wykonane na wymiar, dzięki temu zyskasz bardzo dobrą jakość i masz pewność ze dane meble będą do siebie pasować.

www.Meble-Gora.com

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2018, 09:17

Meble na wymiar na zamówienie są bardziej trwalsze moim zdaniem. Osobiście miałam meble z sieciówki i z firmy na zamówienie...niestety meble s sieciówek nie umywają się od mebli na zamówienie. Wiadomo, że za takie meble trzeba więcej zapłacić ale posłużą nam na lata a nie na chwilę. Firma jaka jest godna uwagi i polecenia jeżeli chodzi o meble to firma www.dik-meble.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18472 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >