Kuchnia w bieli

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23

22 kwietnia 2021, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękne i łatwe w utrzymaniu czystości, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2021, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że jest ogromna moda na te białe kuchnie, ale jak dla mnie jest to rozwiązanie mało praktyczne i zimne, a kuchnia jak dla mnie musi mieć przytulny, ciepły klimat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2021, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli dużym wyzwaniem będzie również wybór dobrej jakości baterii kuchennych w nowoczesnym wydaniu to tutaj serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli liczyć na wysoki standard, profesjonalizm obsługi i jednocześnie naprawdę dobre ceny aż z 5 letnią gwarancją!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2021, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzieliście już ten filmik? https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q, to coś dla osób, które zastanawiają się nad tym, czy warto kupić klinkier czy może postawić na coś podobnego. Moim zdaniem można się wiele z tego dowiedzieć

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2021, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Warto postawić na jasną kolorystykę, nie tylko biel. Dzięki temu rozjaśnimy wnętrze i optycznie je powiększymy. Do malowania kuchni rekomenduję Śnieżkę Plamoopdorną. 48 gotowych kolorów pozwala na dowolną aranżację. Farba skutecznie zabezpiecza powierzchnię ścian przed plamami i zabrudzeniami, środkami czystości, szorowaniem na mokro. Zapewnia trwałość koloru oraz efektu dekoracyjnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2024, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża, gdzie często lewizny się zdarzają. Jak będziesz takiego miała i wycena Ci się wyda droga, poproś o inną wycenę i skonsfrontuj stolarza: może coś zejdzie, a może wyjaśni z czego może wynikać znacząca różnica (np. inna płyta meblowa może robić różnicę, bo wiadomo, że każdy może inaczej swój zarobek liczyć). U mnie na przykład wzięłam jednego po taniości i mnie oszukał, a potem znalazłam świetnego, którego się trzymam. W razie czego podpowie tańsze rozwiązanie czy zaproponuje zmianę, która byłaby korzystna. Nic niespodziewanego nie było za dopłatą, wszystko na gotowo i wszyscy tak robili, więc ewentualne dopłaty to jak dodasz np. magic corner, a wcześniej nie było mowy. System blum jest bardzo dobry (ale nie używałam innych).

Jeśli chcielibyście przejrzeć sobie równięz oryginalne uchwyty kuchenne, polecam to miejsce:
https://uchwytymeblowe24.pl/galki-meblowe

Maja spory wybór ciekawych opcji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >