Kuchnia w stylu loftowym

« Powrót do artykułu: Kuchnia w stylu loftowym | « Powrót do grupy: Wnętrza

22 lutego 2016, 07:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem fanem takich loftowych przestrzeni! Do tego drewniane meble, np od http://www.stolarnia-przybylski.pl/ i wszystko wygląda tak, jak powinno. Dużo miejsca, dużo przestrzeni i przede wszystkim wszystko funkcjonalne.To dla mnie recepta na piękne mieszkanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tobą, lofty mają swój charakter. Drażnią mnie zagracone pomieszczenia bo lubię minimalizm. Mniejsza ilość gadżetów i mebli uspokaja. Jeśli wybieram jakiś dodatek to zwykle jest to coś prostego i efektownego bez zbędnych ozdobników. Ostatnio wypatrzyłam ciekawą misę ilikebeton.com/pl/miski-luna/40-miska-betonowa-luna-otwarta- struktura-ciemna.html Zazwyczaj dobierałam szklane albo metalowe dodatki , ale to zrobiło się już monotonne dlatego postanowiłam wprowadzić odrobinę nowości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2016, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś jest fanem kuchni w stylu loft czy innego pomieszczenia- nie ma problemu, tutaj jedyne na co należy zwrócić uwagę to fakt aby kolorystyka była odpowiednia, plus rzecz jasna dobór stylowych, oryginalnych mebli dobrej jakości.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2016, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś jest fanem kuchni w stylu loft czy innego pomieszczenia- nie ma problemu, tutaj jedyne na co należy zwrócić uwagę to fakt aby kolorystyka była odpowiednia, plus rzecz jasna dobór stylowych, oryginalnych mebli dobrej jakości.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2021, 07:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli natomiast będziecie szukali dobrej jakości wyposażenia kuchennego, w tym również stojących i wiszących baterii w wydaniu chromowanym to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/baterie-kuchenne-zlew ozmywakowe-krany-do-kuchni licząc na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i różnorodność propozycji. Pozdrawiamy serdecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2021, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

page buy cc

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >