Kulbat

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

9 stycznia 2013, 14:34

Zgadzam sie: good 1 bad

Hej! Znacie może tą firmę ? Jak ona wykonuje lustra ? I jakie mają jeszcze oferty? Może coś powiedziec na ten temat ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2013, 10:25

Zgadzam sie: good 2 bad

Ja coś o nich słyszałem ze sie zajmują jeszcze róznymi innymi rzeczami, własnie sie zastanawiam czy sie do nich nie zgłosić w sprawie kabiny prysznicowej, bo mi sie popsuła a kolega mi powiedział to sa najlepsi fachowcy ;) To trzeba się przekonać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2013, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówicie o www.kulbat.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2013, 08:21

Zgadzam sie: good 1 bad

Najwidoczniej, przecież jest w temacie.
Oprócz luster montują też drzwi, balustrady, kabiny, daszki i inne przeszklenia. Ja dopiero czekam za wykonaniem. Ogólnie w porządku goście.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2013, 09:34

Zgadzam sie: good 2 bad

Jestem zdania, że warto w nich zainwestować, oferują naprawdę dobrą jakość. W przeszłości miałam z nimi styczność, zanim wyjechałam do Warszawy.
I jak Jakub, jakieś wrażenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2013, 09:44

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja się dołączę i potwierdzę dobrą rekomendację. Ja właśnie zamawiałem u nich kabinę prysznicową. Wykonali kawał dobrej roboty dostarczając mi odpowiedni model. Wielki pozytyw dla nich i warto naprawdę korzystać z usług tej firmy. Nie ma się co zastanawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2013, 08:10

Zgadzam sie: good 1 bad

nie mam pojęcia jak inne produkty, ale kilka zamówionych drzwi ze szkła u tej firmy prezentuje się okazale. staranność i dobra jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19193 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 365

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >