Kupić mieszkanie na rynku wtórnym czy pierwotnym?

« Powrót do artykułu: Kupić mieszkanie na rynku wtórnym... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

25 maja 2015, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej własnie podjechać przed zakupem i przyjrzec sie na zywo temu co chcecie kupić. Takie decyzje wówczas sa najlepsze i przynajmniej wiemy co kupujemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2015, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja tam jednak po naradach z mężem i rodziną zdecydowaliśmy sie jednak na Shiraz . Deweloper wybudował na Pogórzu i z tego co mozna przeczytać naprawde cieszy sie dobrymi opiniami. A buduje nie tylko na Pomorzu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2015, 00:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jestesmy na etapie wyboru mieszkania- na Pogórzu w Gdyni w inwestycji Shiraz. Mam pytanie, czy teraz mieszkania z kuchnią w aneksie sa jeszcze modne.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2015, 06:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie pierwotny. Z jakiego powodu? Mieszkanie dla Młodych. W sytuacji kiedy ceny mieszkań są tak wysokie a my bierzemy mieszkanie na kredyt ( a nie oszukujmy się - obecnie większość osób bierze na kredyt) będzie to dla nas najlepsze rozwiazanie. Dopłata jest spora:
10% singl
15% osoby z 1 dzieckiem
20% osoby z 2 dzieci
Na stronie możecie sobie o tym poczytać:
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porady/mi eszkanie-dla-mlodych-kredyt-mieszkaniowy-z-doplata/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie moge narzekac na Gdynie, tym bardziej ze mieszkamy na Pogórzu,które to osiedle jak wiadomo jest poza centrum. Mnie to nie przeszkadza, zawsze mozna dojechać. A cent za mieszkanie sa dużo niższe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie w 100% odpowiada nam osiedle Shiraz. Maja super mieszkania, nie za duże nie za małe i na pewno co wazne jest dla mnie to to ze jest widna kuchnia. No i kameralne osiedle. Jestem jak najbardziej za.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2015, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

To osiedle naprawde świetne jesli chodzi o to jak szybko dochodzi tam do powstania szkół , przedszkoli, sklepów. Wszystko sie fajnie rozwija wiec spokojnie moze pomyslec o zakupie mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2015, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuję mieszkanie z rynku wtórnego, moim zdaniem to całkiem bezpieczna opcja. Mam zamiar od razu je wyremontować po swojemu, tak aby stworzyć sobie moje wymarzone gniazdko i azyl.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze będę zdania, zę nowe mieszkanie to zawsze lepsza opcja. Sama kupiłam takie na Białołęce od http://www.barc.com.pl/ Wychodzi bardziej długotrwale i znikają choćby problemy z remontami

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W małym mieście w którym nie wiemy czy zostajemy można wynajmować w dużym najem się po prostu nie opłaca bo rata kredytu jest na tyle mała, że za wynajem jesteś wstanie dostać więcej więc faktycznie na tym zarabiać.
Kwestia w doborze dobrego dewelopera koleżanka we Wrocławiu kupiła od http://www.pcg.pl/ i na dzień dzisiejszy (a mieszka 2 lata) nie narzeka.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >