Kupić mieszkanie na rynku wtórnym czy pierwotnym?

« Powrót do artykułu: Kupić mieszkanie na rynku wtórnym... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

28 sierpnia 2015, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie lepiej jest kupić mieszkanie z rynku pierwotnego, w dobrej lokalizacji. Jedna z moich przyjaciółek kupiła teraz bardzo fajne, ustawne mieszkanko na białołęce, na osiedlu ostródzka. Cenowo korzystniej niż w innych dzielnicach, blisko centrum, a dodatkowo jest taka zaleta, że mieszkanie można ciekawie zaaranżować, bo ma dobry układ. W mieszkaniach z rynku wtórnego często jest problem z adaptacją.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2015, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie na rynku pierwotnym. Zobaczcie, jakie ładne mogą być mieszkania żyrardów sprzedaż i jaka cena fajna jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również zdecydowałam się z moim partnerem na mieszkanie z rynku pierwotnego. Długo szukaliśmy odpowiedniego dewelopera, aż w końcu trafiliśmy na Ronson Development http://ronson.pl/ i kupiliśmy mieszkanie na Woli. Z czystym sumieniem mogę polecić tę opcje i firmę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto odrobinę dopłacić i kupować na rynku pierwotnym, dzięki temu zyskam wyższy standard mieszkania i często też lepszą lokalizację, no Lazurowa 168 na Bemowie, z garażem podziemnym i blisko S8.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2016, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wszędzie warto kupować na rynku wtórnym, teraz ceny są wyrównane a lepiej zawsze mieć nowe mieszkanie niż stare które wymaga stale remontu. Bardzo dobrze wyglądają mieszkanie na osiedlu Bernadowo Park w Gdyni a w Trójmieście trudno znaleźć niedrogie i atrakcyjne mieszkanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >