Kupić mieszkanie na rynku wtórnym czy pierwotnym?

« Powrót do artykułu: Kupić mieszkanie na rynku wtórnym... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 marca 2012, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Po moich doświadczeniach jestem zdania, że najlepiej nieruchomości kupować na rynku wtórnym, ale z doradcą. Moim przy zakupie magazynów była firma Jartom. W zasadzie o nieruchomości, którą kupiłem wiedziałem wszystko i dzięki temu inwestycja była udana.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2012, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma idealnego momentu na takie zakupy. Moim zdaniem warto kupować po prostu domki, najlepiej piętro. Tylko w takim domku można mieć schody Prudlik i inne rozwiązania, które podwyższają standard. Nie sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2012, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli o mnie chodzi to zdecydowalam sie na mieszkanie z rynku pierwotnego ( Shiraz Gdynia Pogórze) ponieważ chce wejśc do mieszkania które sama od początku do końca zaprojektuje. I nawet cenowo takie mieszkanie nie jest jakimś szokiem, bo nawet bywa tańsze od tego z rynku wtórnego- oczywiscie jesli to całkiem nowe mieszkanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2012, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik eliza napisał: Jesli o mnie chodzi to zdecydowalam sie na mieszkanie z rynku pierwotnego ( Shiraz Gdynia Pogórze) ponieważ chce
wejśc do mieszkania które sama od początku do końca zaprojektuje. I nawet cenowo takie mieszkanie nie jest jakimś
szokiem, bo nawet bywa tańsze od tego z rynku wtórnego- oczywiscie jesli to całkiem nowe mieszkanie.

W sumie masz racje, to jest cała radość z tego kiedy mozesz samodzielnie tak rozplanować i zaprojektować mieszkanie jak tylko chcesz.A ten deweloper rzeczywiście ma bardzo fajne inwestycje, i co wazne też pozytywne opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2012, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do inwestycjo Shiraz na Pogórzu w Gdyni to 1-2 wrzesnia to Dni otwarte, wiec spokojnie bedzie mozna podjechać i zobaczyć sobie jak wygladaja mieszkania i podjąc wówczas jakąś decyzje. Takie dni otwarte sa zawsze bardzo pomocne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2012, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zresztą co trzeba na pewno dodać mieszkania na rynku wtórym sa niestety tez i dużo droższe. Poza tym jak kupujesz na rynku pierwotnym to robisz sobie takie mieszkanie po swojemu i tyle.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2012, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak sprawdzałam ceny to jednak te na rynku wtórym są o wiele droższe. I rzeczywiscie bardziej opłaca sie to aby kupić nowe mieszkanie, nawet 40metrowe i zrobić je po swojemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2012, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

W Gdyni rzeczywiscie jest super i ja też przyznam ze chetnie bym tam zamieszkała. I jesli kupowac mieszkanie to też uwazam ze najlepiej wlasnie z rynku pierwotnego. To sie moim zdaniem najlepiej opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2012, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja byłam wczoraj na ich stronie internetowej i własnei 24 listopada w sobotę, czyli za tydzien bedzie u nich Dzień Otwarty. Moze ktoś kto ma w planach zakup mieszkania moze teraz miec wiecej powodów za.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2013, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda ze jednak lepiej nawet pod wzgledem finansowym wypada zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Ja teraz też mysle o zakupie mieszkania w Shiraz Trio III, zwłaszcza ze w Gdyni juz dawno chciałam kupić 2 pokojowe mieszkanko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >