Kupno czy budowa domu?

« Powrót do grupy: Moja budowa

27 marca 2020, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, nazywam sie Leszek i od pewnego czasu myśle o przeprowadzce na przedmieścia, mamy z żoną uzbierana juz pewna sumke pieniedzy jednak nie wiemy czy kupić dom czy go wybudować. I tak szukam odpowiedzi na to pytanie w internecie i zdania sa podzielone.
Znalazłem na stronie nieruchomości grodzisk mazowiecki ciekawe oferty domów. Jednak dalej nie jestem przekonany co do kupna, chyba jednak wolałbym wybudować. Czy mogłby ktos doradzić? Pozdrawiam Leszek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Szambo Liczba postów: 64 Grupa: Moja budowa Dokładnie, zgadzam się z poprzednikiem. Może to nie chodzi o popularność a o niezależność o innych instytucji odpowiedzialne za oczyszczanie bądź wywóz nieczys...
  • Kanalizacja Liczba postów: 247 Grupa: Moja budowa Ja całkiem niedawno miałam poważny problem z kanalizacją w mieszkaniu. Na gwałt szukałam kogoś od przepychania rur w Warszawie. Tutaj https://www.stankan.pl/ zn...
  • Remont mieszkania Liczba postów: 149 Grupa: Moja budowa Widzę, że czeka was remont mieszkania. A czy już znaleźliście firmę, która zajmie się poszczególnymi pracami? Bo wiecie, niektóre rzeczy faktycznie sami możecie...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 29 Grupa: Moja budowa Możesz także sprawdzić ofertę firmy www.toram-systems.eu . Zajmują się m.in. się produkcją systemów nawilżania wysokociśnieniowego, schładzania ewaporacyjnego o...
  • Wyposażenie hali magazynowej-waga paletowa Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa W kwesti kompleksowego wyposażenia polecam firmę www.maglo.com.pl Pozdrawiam

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15723 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >