Kupno dużej ilości sprzętu:sklep ogrodniczy czy internetowy?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

2 sierpnia 2010, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie pytanko:

Potrzebuję kupić: kosę spalinową, piłę łańcuchową i najprawdopodobniej kosiarkę do powierzchni 1500 m.kw. Zastanawiam się czy kupować te przedmioty oddzielnie np na aukcjach, czy w jakimś centrum ogrodniczym? W sumie chodzi mi o to czy jest szansa że w takich centrach dostanę np. zniżkę za to że kupuję wszystko u nich?

Jeśli znacie takie sklepy w Krakowie to proszę o kontakt do nich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2010, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej radzę Ci kupić takie ważne produkty w normalnym sklepie ogrodniczym, nie ufam sklepom internetowym w takich przypadkach, a w normalnym sklepie przy zakupie tak dużej ilości produktów napewno dostaniesz taki rabat, a myślałeś o takich sklepach jak leroy merlin, castorama, praktiker, obi, itd może warto tam zajrzec :) Pozdrawiam a firmę to moge Ci juz polecić, GARDENA ma wspaniałe produkty i w miare nie drogie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

nie zgodzę się. W interniecie można kupić dokładnie ten sam sprzęt co w sklepie. Czasami trafisz na jakieś fajne promocje. Można kupić taniej, a nieraz zaoszczędzisz, kupując dużo - na koszcie przesyłki. Poszukaj najlepiej jednego dostawcy

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2011, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym jednak kupował to osobno, szukał najkorzystniejszych okoazji bo razem to i tak niebagatelny wydatek. Też bałem się allegro, ale znalazłem fajnego sprzedawcę http://allegro.pl/hit-kosiarka-spalinowa-leader-675-bs-naped -i1603037998.html z 1000em pozytywnych komentarzy i wreszcie jakiś! z wysyłką z Polski. spalinówka B&S 6KM więc najlepsze co mogło się trafić i w dobrej cenie :))

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2012, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz jak postawisz na sprzęt jednej firmy to może kupować w jednym miejscu. Ja sobie bardzo cenię sprzęt firmy alko i tutaj zrobiłabym zakupy http://www.sklepal-ko.pl/ spory wybór i jak można zauważyć promocje się zaczęły więc może się uda coś taniej upolować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2013, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupowanie przez internet to dobry pomysł, jeżeli masz jakiś zaufany sklep. Ja np. kupuje wszystkie swoje towary w ehak24 i jestem przekonany o wysokiej jakości ich produktów.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2014, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ja przy każdych poważniejszych zakupach korzystam z Internetu i porównywarek cenowych, np http://www.kreocen.pl/kategoria/Narzedzia-mechaniczne-do-ogr odu-1026_376_20.html żeby nie przepłacić

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2014, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o linach stalowych i zawiesiach oferowanych przez ehak? Warto?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 06:39

Zgadzam sie: good 0 bad

jakich producentów polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto postawić na ogrodniczy sklep internetowy,gdzie masz o wiele większy wybór oraz zdecydowanie niższe ceny,więc są to same zalety. Poza tym teraz zimą dodatkowo możesz liczyć na promocje i rabaty przed sezonem,pamiętaj o tym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >