Kupno elektronarzędzi

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 maja 2015, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej Wam :) Szukam jakichś dobrych elektronarzędzi. Czy bylibyście w stanie polecić mi jakieś sprawdzone źródło, gdzie można je zakupić? Tutaj są np. jakieś elektronarzędzia i zastanawiam się nad ich wyborem. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2015, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Elektronarzędzia kupisz np. w www.alfasj.pl tylko zależy czego dokładnie potrzebujesz. Bez problemu dostaniesz tam wkrętarki, wiertarki, szlifierki i wiele innych, ale przejrzyj dokładnie oferte i wybierz to co najbardziej Cię interesuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2015, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś szuka dobrego i niedrogiego sklepu, gdzie można dostać elektronarzędzia i narzędzia, Pagat jest odpowiednim miejscem: www.pagat.com.pl - zerknijcie sobie na ofertę, moim zdaniem jest interesująca dla tych, co się budują.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Robię stolarkę budowlaną i używam wszystkiego co ma elektryczny napęd,więc troche tego sprzętu się przez lata poznało.Długo robiłem Boszami ale ostatnie lata ich jakość mnie rozczarowała no i przy reklamacji zawsze wina użytkownika.Od zeszłego roku kupuje Phiolent,bo o wiele tańszy a tak samo dobry jak boszówki.Są na internecie w polsce pod phiolentpolska.pl.Dużo pracuję w niemcach i jeszcze żaden mnie nie zawódł więc oszczędzam bo cena jest do boszówki rewelacyjna.Są też inne dobre marki wcale nie drogie a całkiem ok w jakości i trwałości,trzeba się tylko rozejrzeć.
Pozdro.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sprawdzić ofertę firmy http://www.satellcad.pl/, szczególnie jeśli szuka się wysokiej jakości narzędzi pomiarowych. Mają ich bardzo rozbudowaną ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2015, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie namiarów na bardzo dobrą firmę do budowy domów, to polecam Wam te namiary- http://www.pierwszabudowa.pl
Znajdziecie tam nie tylko nadzór ale i kierownika budowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 01:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Your post captures the issue pelfectry!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupuję elektronarzędzia u http://www.wojtex-serwis.pl/ tam mają spory wybór dobrej jakości produktów, oferują również usługi serwisowe

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2016, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najczęściej korzystam z oferty sklepu internetowego, którego ofertę znajdziesz pod adresem www.e-maxmajster.pl Kupiłem już właśnie tam wyrzynarkę do drewna oraz frezarkę. Jestem zadowolony, bo ceny konkurencyjne i szybka przesyłka zamówionego towaru.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2016, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

spory wybór elektronarzędzi znajdziecie w hurtowni El –żak w warszawie na Ursynowie http://elzak.eu/. Ja kupowałem u nich też podłogowe maty grzewcze i na jakość tych produktów nie mogę narzekać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie szambo? Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, t...
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 8 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >