Kursy i szkolenia dla dorosłych

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 stycznia 2018, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, byłam na jednym takim szkoleniu od Soyer i bardzo mi sie podobało. Są dobrze prowadzone, ciekawie i na prawdę spoooro wiedzy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2018, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej praktyczne są kursy, które dają uprawnienia na różnego rodzaju sprzęt budowlany i magazynowy. Od siebie mogę wam polecić firmę www.crevi-consulting.pl oferują kursy na żurawie, wózki widłowe czy suwnice.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2018, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór kursów na operatorów maszyn i sprzętu budowlanego możecie znaleźć na stronie www.szkoleniacentrum.com.pl Firma przeprowadza profesjonalne szkolenia i przygotowuje wszystkich bardzo dobrze. do egzaminu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo sie cieszę, że powstają takie kursy. Dzięki temu seniorzy nie będa sie czuli tak wykluczeni, będa sobie lepiej radzić w życiu, będa mogli się cały czas uczyć. Moja babcia ma komputer, ale jej uzywanie go nie ogranicza się tylko do korzystania ze skype. Babcia przynajmniej 2-3h dziennie poświęca na czytanie artykułów takich jak np ten https://zycieseniora.com/zdrowie-seniora/zabu rzenia-perystaltyki-jelit-colon-irritabile-u-seniorow/

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że każda osoba, która chce się rozwijać, powinna brać udział w szkoleniach. Na szczęście firm, które organizują szkolenia otwarte jest mnóstwo, więc przedstawiciel każdego zawodu znajdzie szkolenie, w którym mógłby wziąć udział!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Od siebie mogę wam polecić firmę www.crevi-consulting.pl Organizują tam kursy, dzięki którym zdobędziecie uprawnienia na wózki widłowe czy suwnice. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2018, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że jeżeli pragniemy się rozwijać to powinniśmy inwestować w kursy różnego typu. Ostatnio aby zdobyć nowe kwalifikacje odbyłem kurs gazowy. Dzięki temu mogę zakładać instalację gazowe ponieważ mam na to odpowiednie dokumenty. W firmie zajmującej się remontami to dodatkowa umiejętność, a tak pomału myślę o założeniu własnej działalności.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkolenia to bardzo istotna i nieodłączna rzecz każdego przedsiębiorcy, dlatego warto o tym pamiętać. Polecam od siebie tę firmę - http://www.atppg.pl/szkolenia-dla-profesjonal nego-wykonawcy. W mojej firmie korzysta się właśnie z ich usług. Za każdym razem profesjonalnie i kompleksowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2019, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla osób, które kochają pracę z dziećmi polecam https://www.proedukacja.edu.pl/opiekun_w_zlob ku - opiekun w żłobku czy tam klubie dziecięcym to wymarzony etat dla wszystkich, którzy kochają dzieci i wbrew pozorom zarobki też nie są wcale takie marne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2019, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No przyznam szczerze, ze jak tak teraz patrzę na kierunek https://www.proedukacja.edu.pl/opiekun_w_zlob ku o którym wspominałaś to chyba faktycznie warto. Szczególnie jeżeli kocha się dzieci i pracę z nimi. Zastanawiam się tylko jak to z zarobkami jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Różnice między pożyczką a kredytem Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Niestety w dzisiejszych czasach banki nie chcą udzielać kredytów. Wymagają dużego wkładu własnego albo sporych zabezpieczeń. I nie każdego na to stać. Ale alter...
  • Kredyt gotówkowy na remont Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też tak uważam. Takie pożyczki online udzielane są szybko i bez zbędnych formalności. Od siebie mogę zostawić namiar na nich https://taniopozyczam.pl/ - wygo...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jeśli planujesz wypoczynek nad morzem, sprawdź pakiety pobytowe oferowane przez Międzyzdroje Spa. Znajdziesz tam oferty dostosowane do różnych potrzeb, od relak...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1144 Grupa: Trudne tema... Jeśli jesteś właścicielem Porsche i szukasz profesjonalnego serwisu, sprawdź ofertę Porsche Centrum Łódź. Oferują oni szeroki zakres usług, od przeglądów po nap...
  • Białka Tatrzańska Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... Zobaczcie sobie na stronę Poznań apartamenty z psem to luksusowy hotel który oprócz wygody i udogodnień oferuje dostęp do bogatej oferty kulinarnej i rozrywkow...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19169 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 407

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >