Ładna i dobrze wykonana pościel - gdzie szukać

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

29 listopada 2021, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej!
Szukam ładnej i dobrze wykonanej pościeli bawełnianej, czy macie może dla mnie jakieś ciekawe propozycje gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań. Szukam sklepów z dobrymi cenami, ale i szerokim wyborem rozmiarów. Pomożecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2021, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam sprawdzić sklep Loomframe https://loomframe.com/kategoria/komplety-posc ieli/ ponieważ tutaj nie tak dawno kupiłam piękną pościel w kolorze oliwkowym, która również jest bardzo dobrze wykonana, przyjemna w dotyku (z bawełny) oraz też nie są drogie. Można złapać całkiem fajne promocje, więc poszukiwania powinny być udane :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2021, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat pościele też kupowaliśmy w Loomframe i także polecam jeżeli zależy Ci na tym aby móc się dobrze wysypiać i do tego móc stylowo dopełnić aranżację samej sypialni. Przede wszystkim stawiają na szeroki wybór kolorów oraz rozmiarów. A nasz zakup to "Oliwkowy komplet pościeli bawełnianej" Pozdrawiam i udanych zakupów ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2021, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Super, na pewno sprawdzę :) Zobaczymy i na pewno dam Wam znać jak coś zamówię

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2021, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

My nie tak dawno domawialiśmy pościel do naszej sypialni po remoncie i trafiliśmy na ofertę przygotowaną przez Loomframe https://loomframe.com/kategoria/komplety-posc ieli/ także śmiało mogę polecić jeżeli szukasz sprawdzonego i pewnego miejsca z dobrej jakości produktami i szerokim wyborem kolorów i rozmiarów itd. Myślę, że tak samo jak my nie zawiedziesz się co do jakości, ceny oraz poziomu obsług, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >