Ładne dekoracje okienne - rolety plisowane

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

25 lutego 2021, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej ;)
Macie dla mnie wskazówki jeśli chodzi o ładne dekoracje okienne? Jeśli tak to na co zwrócić również jeżeli chodzi o rolety plisowane, pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2021, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak ładne i dobrze wykonane rolety plisowane, to zdecydowanie warto sprawdzić Karnix jak dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o porządnie wykonane rolety Premium w wersji Rolety Plisowane PREMIUM HARMONY robią wrażenie https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html< /a>

Ten post był edytowany przez Eldon32 dnia: 25 lutego 2021, 09:34
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2021, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

O proszę dobrze wiedzieć, jeśli jesteście na etapie poszukiwań ładnych i dobrze wykonanych dekoracji okiennych to na pewno warto zwrócić uwagę na Karnix. Nam udało się wybrać Żaluzje Drewniane 25mm - Haya. Ceny niezłe, porządne wykonanie i nowoczesny styl.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2021, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm dobrze wiedzieć, też rozważmy bo firany się nie do końca sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2021, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej warto zwrócić uwagę na Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870. html w której będziecie mogli liczyć na najwyższy standard, profesjonalizm i oczywiście różnorodne zestawienia co do modeli oraz kolorów. Jestem zadowolony, a współpraca jest jak najbardziej udana. Oby tak dalej!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2021, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo lubię plisy i stopniowo pozbywam się zasłon z domu, demontując karnisze. Nie była z nich zadowolona, szczególnie ze jako alergik nie lubię kurzu... A plisy Nafi, które mam, są dużo łatwiejsze w czyszczeniu. Wyglądają stylowo:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2021, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie jestem fanką rolet, zdecydowanie bardziej lubię zasłony gotowe, moim zdaniem po prostu wnętrze jest wtedy przytulniejsze, takie zasłony są też tak naprawdę elementem dekoracyjnym i jak wybierzemy odpowiedni wzór i kolor to będzie to fajne dopełnienie całego wystroju.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >