Lampa do salonu

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

7 września 2020, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie kupię jakieś niedrogie, industrialne lampy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2020, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się najbardziej podobają lampy nowoczesne. Ostatnio widziałam takie w sklepie internetowym Dutch House: https://www.dutchhouse.pl/oswietlenie/lampy-s cienne/lampa-scienna-glasgow-szara. Wydaje mi się, że lampy ścienne to też dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2020, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anka04 napisał: Gdzie kupię jakieś niedrogie, industrialne lampy?

Zajrzyj sobie na stronę mirjan24.pl :)
Mają tam chyba wszystko, lampy też :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2020, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknijcie sobie na lampy w stylu orientalnym. Są piękne.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2020, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia. W przestronnym, wysokim wnętrzu można zaszaleć z dużą, ozdobną lampą lub pięknym, pokaźnym żyrandolem. W małym i niskim zdecydowanie warto postawić na plafon. W sieci jest przeogromny wybór lamp - także na pewno każdy znajdzie idealną dla swojego wnętrza :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2020, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam sklep https://lovetodesign.pl/. Długo szukałam ciekawej, nowoczesnej lampy, która sprawi, że mój salon nabierze charakteru i znalazłam to właśnie tam. Nie lubię kupować przez internet takich rzeczy, ale nie zawiodłam się, jakość i wygląd super!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2021, 06:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzę :) Bo właśnie szukam oświetlenia do salonu

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2021, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zdecydowałam na oświetlenie sufitowe. Sądzę, że to całkiem dobre rozwiązanie, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2021, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka razy kupiłam fajną lampę na targu staroci, ale to za granicą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2021, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

I jakie lampy wygrały może macie jakieś ciekawe propozycje w tym zakresie, no ja chętnie sobie zerknę :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >