Lampa papierowa

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 czerwca 2011, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

witam wszystkich serdecznie,

mam w posiadaniu lampę z papierowym "chińskim" kloszem, zakup bez namysłu, i obawiam się że nie spełni się w swojej roli, to znaczy boję się że ten "klosz" się przepali. Czy macie doświadczenia z takimi lampami stojącymi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2011, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli kupiłeś ów klosz w autoryzowanym sklepie to musiał przejść a testy Unii, wiec nie powinien się spalić, lecz to też zależy pewnie od faktu- jaka jest dopuszczalna moc żarówki... W dzisiejszych czasach wszystko musi mieć instrukcje obsługi na opakowaniu lub gdzieś schowaną- tam są opisane warunki eksploatacji urządzenia.

Z własnych doświadczeń powiem Ci, że nie masz co się obawiać jedynie to o to, że raczej ciężko się je czyści mokrymi ściereczkami- no ale w końcu to papier..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2011, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam taką lampę tylko ze wiszącą fajnie się komponuje :)
Mam już ją rok wiec chyba się nie spali ;]

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie powinna się spalić, myślę, że możesz spać spokojnie. Jeżeli nie podoba Ci się konstrukcja klosza, to zawsze możesz zrobić swój i zawiesić na tym stojaku.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2011, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla większego bezpieczeństwa możesz zastosować żarówkę energooszczędną, która wytwarza mniej ciepła od tradycyjnej żarówki żarowej.

Oświetlenie dla Ciebie Olampa.pl

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 13 lipca 2011, 13:52
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2011, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie jest zależne od żarówki z resztą jest to mało prawdopodobne żeby taki klosz się spalił... Prędzej papierosem na prywatce go spalisz a niżeli żarówką.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2011, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

O ja mam taką samą lapmę i nie dzieje się absolutnie nic, mam dwa lata ale co roku zmieniam klosz, ale to tylko dlatego, że nudzi mi się jej stary wygląd i tyle. Możesz spać spokojnie, z taką lampą absolutnie nic się nie dzieje

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz pamiętać odnośnie jaka żarówka musi być do danej lampy bo jak będzie za mocna może chodź nie musi coś się stać po za tym to nic ...

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2012, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Papierowa lampa kojarzy mi się jakoś dziwnie z brakiem stabilności,więc raczej odradzam. Warto dołożyć i kupić coś naprawdę solidnego ze strony www.Mezoko.com

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2012, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Sąsiadka ma taką bombkowatą, papierową lampę i nic jej się nie przepala:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >