Lampa wisząca do kuchni.

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

18 lipca 2017, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno stylowe lampy sprawdzą się świetnie w każdej restauracji. Myślę sobie jednak, że podstawą wyposażenia w takim miejscu są jednak stoły. Bardzo ciekawe produkty tego rodzaju można znaleźć w ofercie http://www.edinos.pl/stoly-do-restauracji-2 i jeżeli sama kiedyś zrealizuję swoje marzenie o własnej restauracji, bez wątpienia sięgnę właśnie po ofertę Edinos.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2017, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli chodzi o lampy wiszące, to warto wybierać takie produkty, które będą zarówno dobrze wyglądały, ale też nie będą przeszkadzaly. To ważne, bo w przeciwnym razie możecie narazić się na duży dyskomfort. Zresztą sprawdźcie sobie lampy od https://www.filo-shop.pl/kategoria-produktu/d la-domu/oswietlenie/lampy-wiszace-i-sufitowe, które pasują do każdego pomieszczenia. Myślę, że przypadną Wam do gustu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2017, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz możliwość, to daj oświetlenie podszafkowe active jet. Oczywiście w razie czego załóż też te główne na suficie, ale nie musisz z niego korzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2017, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę doradzić sklep internetowy z oświetleniem ze strony elektryczny.com. Już parę zakupów tutaj mam na koncie i jeszcze żadnej lampy nie musiałem reklamować, zwracać czy coś w tym stylu. To co na stronie to faktycznie mają i są w stanie szybko dosłać. Wisi u mnie w domu kilka ich lamp, czy to kuchni, w sypialni, czy w przedpokoju. Mają rzeczy do wnętrz i na zewnątrz, plus też cały osprzęt, włączniki, gniazda i tego typu rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2018, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko moim zdaniem jest kwestią gustu. Czasem im więcej oświetlenia i różnych ozdób tym gorzej wychodzi to w praktyce. Często oświetlenie dopasowujemy pod katem właśnie mebli, w zasadzie do każdych dobrze sprawdzą się ledy activejeta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2018, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

To też prawda, nie można przesadzić pod kątem ilości ozdób czy oświetlenia do domu bo w praktyce nie będzie to dobrze wyglądać. Zerknijcie na www.Oswietlenie-led.biz gdzie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

My na kilka fajnych lamp trafiliśmy w OBI. Poszliśmy tam po zupełnie inne rzeczy a przy okazji trafiły się fajne designerskie lampy activejeta. Kupiliśmy wiszącą do kuchni i podszafkowe do kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2018, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampa wisząca w kuchni nie musi być duża, ale powinna dawać jasne i wyraźne światło. Taki wybór sprawi, że kuchnia będzie dawała poczucie większej obszerności.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2019, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bralismy pod uwagę takie oświetlenie ledowe, w koncu jednak sie na nie nie zdecydowaliśmy sie. Broni sie w nowoczesnej kuchni, ale w tradycyjnej kuchni nie wygląda to zbyt dobrze. Powiesiliśmy sobie po prostu zwykłą lampę wiszącą:


Lampa od razu wpadła nam w oko. Wiszą ich dwie i dobrze prezentują sie w kuchni w stylu nowojorskim.

W sklepach stacjonarnych trudno jest niestety znaleźć oświetlenie tego typu, musieliśmy zamawiać w sieci. Zerknijcie sobie na przykład do tego miejsca.

Ten post był edytowany przez perer dnia: 12 sierpnia 2019, 08:18
Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2019, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież to wszystko zależy od stylu, który chcecie stworzyć w Waszym mieszkaniu. Moim zdaniem ciekawie wyglądają taśmy ledowe, przy czym ich wybór też jest pewnego rodzaju sztuką. Zanim dokonacie wyboru, powinniście poczytać takie poradniki jak https://www.kingled.pl/blog/jak_wybrac_tasme_ led/. To pomoże Wam uzyskać o wiele korzystniejszy wystrój, sami sprawdźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 124

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >