Lampy do salonu nowy styl.

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

26 stycznia 2018, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzecz bardzo zaniedbywana przy aranżacji, czyli dobór oświetlenia, lamp, kinkietów, lampek itd. Jak to powinno być kompleksowo i spójnie zrobione pokazuje poniższe aranżacja od Decoroom.

http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-reali zacje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2018, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam postawić na oświetlenie które zapewni nam optymalny klimat i będzie się ładnie prezentować. Akurat tutaj możemy pomóc, zerknijcie na
Oswietlenie-led.biz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2018, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie lampy to dobry pomysł, jednak w kwestii oświetlenia warto skontaktować się z ospelem. Mają nie tylko dobry osprzęt ale zawsze służą cennymi poradami. W tej ofercie http://ospel.pl/ znajdziecie wszystko co potrzebujecie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2018, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne oświetlenia mają na www.econew.pl. Do biura, przemysłowe, znalazłem również taśmy LED i wiele innych, warto zerknąć w ofertę, można miło się zaskoczyć. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2018, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do nowoczesnych oświetleń to spokojnie mogę polecić Ci sklep internetowy SW-Decore ( swdecorw.pl ) ponieważ znalazłem u nich naprawdę spory wybór przepieknych lamp wiszących jak i stojących pasujących praktycznie do każdego wnętrza. Nowoczesne wykonanie, przystępne ceny i miła obsługa, która również stara się pomagać w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio do łask powracają stare dobre żyrandole mosiężne. Sam jakiś czas temu taki sobie sprawiłem do salonu. Musze przyznać - klasa sama w sobie. Długo szukałem firmy, która zrealizuję mój pomysł i zdecydowałem się na producenta żyrandoli mosiężnych Przybylscy.com.pl. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2018, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

w salonach bardzo fajnie sprawdzają się różne żyrandole nowoczesne. Czasami trzeba zmienić nieco wystrój wnętrza, ale uważam, że warto :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2018, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ja natomiast zainwestowałem z żoną w lampy energooszczędne utrzymane w klimacie loftowym. Podoba nam sie ich minimalizm, a jednocześnie to, że bardzo zdobią wnetrze. Bardzo podobają mi się z oferty https://www.domiled.pl/ zarówno pod względem designu jak i cen. Mamy kilka, a najbardziej klimatyczna jest taka żółta :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2018, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na szklane lampy z efektem 3 d activejeta? Ja uwielbiam taki styl. Pięknie pasują do stylowych wnętrz podkreślając i charakter.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór lamp jest stosunkowo duży i trzeba przyznać, że obecnie jeżeli chodzi o różnorodność designu to jest w czym przebierać. Duży wybór lamp wiszących dostępnych w sieci w sklepie fabryka form, a wiele z nich może zadziwić swoim wyglądem. Mogą być ciekawym uzupełnieniem do aranżacji wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >