Lampy do salonu nowy styl.

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

18 maja 2018, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśle, że lampa sufitowa powinna być najlepszym rozwiązaniem do salonu. Z pewnością nada ona sporo uroku, dzięki któremu spędzanie w nim czasu będzie dużo przyjemniejsze. Ostatnio, na specjalne zamówienie otrzymałem lampe tego typu od Profizorka https://www.profizorka.com/ .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2018, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo lubię, kiedy w salonie łączy się nowoczesność z tradycją, czyli na przykład designerskie meble, a do tego jakiś piękny, ozdobny, zwisający żyrandol. Według mnie jest to naprawdę świetne połączenie i zawsze takie oświetlenie zwraca uwagę. Sprawdźcie chociażby tutaj żyrandole nowoczesne tanie jak ciekawe modele takich żyrandoli możemy aktualnie kupić w sieci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2018, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw warto przede wszystkim ustalić jaki styl mamy w swoim salonie oraz czego oczekujemy. Jeżeli ktoś lubi styl tradycyjny to doskonale sprawdzi się żyrandol, z kolei w stylu nowoczesnym polecam listwy oświetleniowe led oraz halogeny.

www.Oswietlenie-led.biz

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2018, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampy do salonu mogą być dobrze podkreślone przez odpowiednie oczka sufitowe. Wybór jest w sklepach teraz bardzo szeroki. Znajdziemy okrągłe i kwadratowe kształty.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2018, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

JA mam lampkę activejet 3D, śliczna jest i łagodna dla oczu, a wizualizacje zapierają dech w piersiach :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2018, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Do salonu wpasuje się lampa Finn, o wysokości 1,5 metra, która stoi na 3 zgrabnych, metalowych nogach. Dzięki kloszowi, o średnicy aż 45 cm, otrzymujemy światło, które nie razi oczu, a jednocześnie daje przyjemny i relaksacyjny nastrój. Produkt przeznaczony dla miłośników minimalizmu i prostych form.


https://www.tomix.pl/p/pl/fl-12025wh/lampa+st ojaca+finn+kol-+bialybialy+fl-12025+wh+azzardo.html

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2018, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście mozesz pozstawić lamkę na Parapecie tworzy to klimat jaki pisze mój poprzednik ale też dzieki talkiemu rozwiązaniu ludzie będący zewnątrz budynku nie widzą co się dzieje w środku pomieszczenia.

https://www.zarowka-led.com/zyrandole-do-salo nu

Ten post był edytowany przez dnia: 9 sierpnia 2018, 10:14
Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2018, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę Wam podrzucić sklep internetowy, w którym ostatnio kupowałem wiszące żyrandole. Koniecznie chciałam coś zmienić w swoim wystroju i zdecydowałam się na ofertę ze strony https://linetstudio.pl/lampy_wiszace_zyrandol e. Szczerze mogę Wam polecić takie rozwiązanie, bo nie dość że bardzo ładnie to wygląda to jeszcze fajny nastrój daje :) Mam nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2018, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Przymierzam się do kupienia nowej lampy do salonu. Chce żeby lampa była dośc miniamlistyczna, nowoczesna i stylowa. Na pewno nie chce kupić jej w jakimś sklepie sieciowym, bo uważam, że jakosć sprzedawanych przez nich produktów pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się nad lampami z tej oferty https://www.acerto.pl/pl/c/Lampy-wiszace-wiel opunktowe/46 sklepu internetowego. Zerkniecie i napiszecie mi co o nich sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że bardzo fajny charakter można nadać wnętrzu używając oświetlenia LED, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Kupowałam w OBI lampy ActiveJet bo mają fajny design

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też