Lampy w Oryginalnym Stylu -- POMOCY??

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

9 listopada 2015, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

dość ciekawe rozwiązania ( i mega mega wybór!) ma także http://koma.lux.pl/ mają ciekawe lampy do salonu sypialni, kuchni i innych pomieszczeń, do biura czy ogrodu tez bez problemu się coś znajdzie. Łatwo wyszukać interesujące rozwiązania, bo mają świetną wyszukiwarkę na stronie w której ustawiasz parametry interesującego cię rozwiązania i masz od razu wyniki. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas kupna lamp,szczególnie tych z supermarketów budowlanych czy z wyposażeniem wnętrz,to zwracaj uwagę głównie na ich jakość wykonania,tak aby nie były "papierowe",a w dobrym guście i solidne.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2016, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy od tego jakie masz wnętrze. To znaczy jak duża przestrzeń, jakie kolory dominują. Jeśli chcesz coś bardzo nowoczesnego to może lampy betonowe? np taka: http://www.sklep.imindesign.pl/category/lampy -betonowe. Podoba Ci się?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2016, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No nieźle, wiem że na beton jest teraz mega moda ale lamp to jeszcze nie widziałam. Wyglądają nieźle.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2016, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

My jakiś czas temu również szukaliśmy oświetlania. Zdecydowaliśmy się na firmę Quoizel , która z tego co wiem jest dostepna jedynie w sklepach internetowych. Kupowaliśmy w tym: http://www.lampa-lampy.pl/

Lampy porządnie wykonane, z bardzo dobrych materiałów oraz dobrze się kompnują we wnętrzu. W salonie mamy klasyczny żyrandol ale w nowej formie.Dokładnie taki:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem ciekawa opcja jeżeli ktoś lubi żyrandole. Moim zdaniem w modzie są teraz lampy odłogowe z nietypowymi wzorami kloszów,często w formie naklejek. Sprawdzą się przy każdej aranżacji wnętrza.


www.ArtDeVivre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Pozytywne mam doświadczenia z firmą Bercal. Kupowałem u nich kilka żyrandoli, parę lamp stojących, czy lamp nocnych – wysoka jakość, ciekawy design. Prowadzą swoje studio architekta wnętrz i akurat światło w projektach często odgrywa kluczową rolę, także zależy mi żeby mieć dostęp do naprawdę fajnych, niebanalnych modeli. Więcej o ich ofercie, marki jakie są w stanie sprowadzić jest na ich portalu -bercal.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2017, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo oryginalne lampy wg mnie sa na lumenpro.pl . Dużo lamp jest włoskich producentów takich jak np zuma line czy Cleoni , czy tez max light i novodworski . Każdą z tych mam w danym pomieszczeniu w domu . W salonie od novodwroskiego niejendokrotnie budzi zachwyt moich gości ;) Większosc lamo dostęone od ręki a sama wysyłka jest bardzo szybka ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2017, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe, niebanalne lampy wewnętrzne i zewnętrzne sprzedaje Bercal. Sklep znam od jakiegoś czasu, dużo mi pomagają przy moich projektach wnętrz. Korzystałem z ich urządzeń przy wystroju wnętrz dla restauracji, ale też dla kilku mieszkań prywatnych. O markach jakie sprzedają dużo informacji jest na ich stronie – bercal.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyjątkowe i stylowe oprawy oświetleniowe można znaleźć na stronie naszego e-sklepu na mlamp.pl. Dodatkowo dla naszych klientów mamy atrakcyjne rabaty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >